NEPAMAINOMAS RUDENS DRABUŽIS – KELNĖS

Kelnės apskritai dėvimos visus sezonus, jų praktiškumas vertinamas visame pasaulyje. Stilistais ako, kad kieviena moteris savo spintoje turėtų turėti bent jau trejas kelnes – klasikines juodas, džinsus ir kokias nors originalesnes.

Svarbiausia, kad jos būtų patogios ir padėtų paslėpti figūros netobulumus. Kaip atrasti sau labiausiai tinkančias kelnes? Derinti jas pagal savo figūros tipą. Kelis aktualūs patarimai čia.

Jei jūsų siauri klubai, rinkitės kelnes, kurios bent vizualiai suteiks jums daugiau apvalumų. Kokios jos turėtų būti? Geriau aukštu liemeniu, su kontrastingomis splavomis šonuose (idealu, jei šonuose būtų šviesesnės spalvos). Taip pat geriau rinktis tiesaus kirpimo, o ne aptemptas kelnes. Jei vis dėlto labiau linkstate prie tamprių, jas rinkitės margas, raštuotas, taip nukreipsite dėmesį nuo siaurų klubų.

Jei esate labai aukšta ir norite atrodyti šiek žemesnė, vėl gi pasitelkite tinkamas kelnes. Rinkitės tiesaus silueto kelnes, kurių ilgis nesiekia kulkšnių, taip vizualiai atrodysite truputį žemesnio ūgio. Tokį efektą pasiekti taip pat padeda ir siauros kelnės, atraitotais galais. Jei vis dėlo mėgsti ilgas kelnes, tuomet jau rinkis plačias, net žemę šluojančias ir būtinai pasiūtas iš plono, lengvai krentančio audinio.

Norint paslėpti plačius pečius, reikia rinktis kelnes, kurios trauktų dėmesį ir nukreiptų jį nuo probleminės jūsų kūno vietos. Tam puikia tinka ryškiaspalvės, įdomaus kirpimo, įvairiomis detalėmis dekoruotos kelnės. Jos suteiks jūsų įvaizdžiui išskirtinumo ir kartu padės vizualiai patobulinti jūsų kūno formas. Jei esate klasikinio stiliaus mėgėja ir negalite atsisakyti juodų klasikinių kelnių, jas rinkitės blizgesnės medžiagos ar su aplikacijomis, kitomis detalėmis.

Plačius klubus užmaskuoti padeda platėjančios ar tiesaus kirpimo kelnės. Jų medžiagos turėtų būti geriau vienspalvės ir tamsios, priešingu atveju savo norimą paslėpti trūkumą dar labiau išryškinsite. Gerai, jei šonuose yra kitokių spalvų įsiuvai arba mėgstate įvairius diržus. Diržais akcentuodamos liemenį, puikiai nukreipsite dėmesį nuo klubų.

Nedidelio ūgio merginoms puikiai tinka paaukštinto liemens kelnės. Jos turėtų būti tiesios ar siauros, puoštos vertikaliomis linijomis, taip kojos atrodys ilgesnės. Jei norėdama būti aukštesne dažnai avi aukštakulnius, prie jų derink ne itin aptemptas kelnes, o tokias kurias galėtum užleisti ant batelių, kad kyšotų tik jų noselė. Toks pasirinkimas ne stilingas, bet ir pridės jums bent porą centimetrų ūgio.