PAPUOŠALAI, KURIE BŪTINI KIEKVIENAI MOTERIAI

Kadangi papuošalų mados kiekvieną sezoną keičiasi, o jų norisi turėti daugiau, kad būtų galima priderinti prie kelių aprangų. Vis dėlto, yra pauošalų, kurie savo pozicijų neapleidžia – tai klasika. Tokius papuošalus turėtų turėti kiekviena moteris nepaisant to, kokia mada tuo metu vyrauja.

Perlai
Nesvarbu ar tai vėrinys, ar auskarai ar žiedas su perliuku. Perlai tiesiog nepamainomas papuošalas. Jie niekada neišeina iš mados, o ir atrodo labai moteriškai ir elegantiškai. Pasirinkusi perlus, sužibėsite vakarėlyje, o taip pat juos lengvai pritaikysite ir prie įprastos aprangos.

Ilgi auskarai
Ilgi, šventiniai auskarai iš karto sukuria šventiška, prabangų įvaizdį. Taip pat, pasirinkus juos, nereikia sukti galvos ir derinti vėrinio ar grandinėlės ir kitų aksesuarų. Tokie auskarai atstoja visus papuošalus, ir visai nesvarbu ar jie puošti brangiomis detalėmis, ar visiškai paprasti.

Kaklo grandinėlė kiekvienai dienai
Kiekviena moteris turėtų turėti kiekvieną dieną nešiojamą grandinėlę. Ji turėtų būti polnytė ir jums kažką reiškianti, bet labai nekrentanti į akis ir tikrai ne pagrindinis stiliaus akcentas. Auksinė, sidabrinė, su pakabučiu ar be jo, svarbu, kad ji jums patiktų ir tiktų prie bet kokios aprangos. Tai ne tik leis pamiršti kasdienį galvojimą apie papuošalus, bet ir pasijusti išskirtine.

Maži auskariukai
Maži dailūs auskariukai, prigludę prie ausies niekada neišeina iš mados. Juos nešioti patogu, galite su jais miegoti, o taip pat jie tinka prie bet kokio stiliaus aprangos. Žinoma, būtų gerai, kad auskarai būtų sidabriniu ar auksiniu antgaliu, o formą rinkitės jau pagal savo skonį.

Laikrodis
Nors įprasta manyti, kad laikrodis yra neatsiejamas vyro atributas, bet šiais laikais jis ne ką mažiau svarbus ir šiuolaikiškai moteriai. Jei pasirinksite klasikinį, akies nerėžiantį ir kokybišką laikrodį, galėsite juo džiaugtis ilgai, nepriklausomai nuo vyraujančios mados. Laikrodis yra stilingas ir praktiškas kiekvienos moters pasirinkimas.

Apyrankė
Jei nemėgstate laikrodžių, tuomet rinkitės apyrankę. Ją, kaip ir mielą grandinėlę, galite nešioti kasdien. Rinkitės tokią, su kuria jaustūmėtės gerai, gražiai ir patogiai. Tai gali būti apyrankė iš karoliukų, auksinė ar kokia tik norite, svarbiausia, kad ji jums tiktų ir patiktų.

Karoliai
Karolius rinkitės pagal savo poreikius – ilgus, trumpus, ryškius ar pastelinius, vienspalvius ar spalvotus…. Tai labai individualus papuošalas. Karoliai tinka prie daugelio drabužių ir jie tiesiog būtini kiekvienos moters papuošalų dėžutėje. Šį papuošalą rinkitės tada, kai tikrai norite išsiskirti iš minios.