Kaip išsiskirti su savo telefonu

Pastaruoju metu mūsų įprasta vakarienė tapo postų arba žinučių rašymas socialinėje erdvėje. Net gi būtų galima vakarienę pervadinti – fotografija ir nuotraukų dalinimasis internete. Mes jau tapome nuo to stipriai priklausomi. Jeigu kalbėtume apie greitą sprendimą – tai būtų paprasčiausiai įsijungti „lėktuvo rėžimą“ – jokių trukdymų ir jokių nereikalingų pokalbių.
Išsiskirti su savo telefonu tapo labai sunku, tačiau kartais – būtina. Šiame, „internetu apsėstame“ pasaulyje, kuriame mes gyvename, tiesiog būtina kartais atsijungti nuo jo, mėgautis realiu gyvenimu.
Štai keli patarimai, kurie padės tai padaryti:
1. Valgio metu – mėgaukitės juo, o ne bandykite išgauti gražiausią jo vaizdą tobulai nuotraukai.
2. Yra daugybė dalykų į ką galėtumėte sutelkti dėmesį vietoj mobiliojo telefono. Užsiimkite nauja veikla – pradėkite lankyti Jums patinkantį užsiėmimą: šokius, jogą, piešimą, išmokite kažką naujo. Tai tikrai padės atitolti nuo internetinio gyvenimo Jūsų telefone.
3. Pastaruoju metu susitikimai su draugais tapo susitikimai su savo mobiliaisiais telefonais. Todėl susitikimo metu stenkitės mėgautis valgiu, gėrimais ir pašnekesiais su draugais – taip tikrai praleisite laiką žymiai prasmingiau.
4. Mėgaukitės rytais be telefono. Vos tik atsikėlus, nepulkite iškart tikrinti savo socialinių tinklų paskyrų, pirmiausia pasimėgaukite rytiniais saulės spinduliais, rytine kava, ryto gaiviu kvapu arba tiesiog lengva mankšta – prieš tai telefoną palikę krautis kitame kambaryje.