TOP 3 VASAROS ĮVAIZDŽIAI

Pateiksime 3 įvaizdžius, kurie šią vasarą nepaliks abejingų. Kaip jau pastebėjote, karaliauja apnuoginti pečiai, dryžiai, sodrios detalės ir siuvinėjimai. Ypač ryškus akcentas, tinkantis ant kiekvieno rūbo – siuvinėtos gėlės.

Aptariami įvaizdžiai apsirinkti ne atsitiktinai – tai dažniausiai vasaros sezonu pasitaikantys deriniai.

PASIVAIKŠČIOJIMAS KURORTE. Savo vasaros atostogas daugelis paskiria poilsiu kurorte, o tam puikiai tinka stilius su romantika dvelkiančiomis detalėmis. Tokį stilių sukurti padės dabar itin populiarios suknelės apnuogintais pečiais. Taip pat drąsiai gali rinktis kaubojiškas detales, pavyzdžiui, įvairias skrybėles, kurios ne tik atrodys labai stilingai, bet ir padės tau apsiaugoti nuo saulės. Savo vasarišką įvaizdį užbaik išskirtiniu apavu. Šios vasaros topuose akį traukinačios, ryškiaspalvės basutės, puoštos gėlėmis, kutais, blizgučiais ar kitomis aplikacijomis.

NAKTINĖS LINKSMYBĖS MIESTE. Kokia vasara be iki ryto užsitęsiančių linksmybių naktiniame klube? Tokiems vakarams rinktis metalo atspalvius – sidabrines ar auksine spalvas. Aukšto liemens sijonas, kartu su braletės tipo palaidinuke ar trmpa odine striuke, jei vėsiau, tikrai pavers tave vakaro deive. O norint pasiekti tobulumo viršūnę, prisiderink aukštakulnius masyviu kulnu ar platformos tipo basutes. Tokie bateliai itin madingi šį sezoą, o taip pat ir patogesni už siaurus kulniukus, tad galėsi visą naktį linksmintis be jokių nepatogumų dėl batų.

TRIUKŠMINGAS MUZIKOS FESTIVALIS. Suprantama, tokiame renginyje ne tik nori atrodyti taip, kad niekas negalėtų atplėšti nuo tavęs akių, bet ir jaustis patogiai. Drąsiai rinkis marškinėlius su įvairiais užrašais, logotipais ar emblemomis, o prie jų derink ryškias ar dryžuotas kelnes (šortus, sijonus). Kalbant apie festivalių batus, reikėtų atsižvelgti į patogumą, todėl drąsiai rinkis savo mėgstamus sportbačius ar espadriles. Beje, pastarosios šią vasarą tinkamos derinti kone su visais tavo turimais rūbais. Jos, dėl savo ilgų raištelių, ir didelio pasirinkimo kaip juos surišti, gali sukurti įvairius įvaizdžius: būti romantiškas, sportiškas ar elegantiškas akcentas, puikiai užbaigiantis visą drabužių derinį.