KUPRINĖ – NEATSIEJAMA ĮVAIZDŽIO DALIS

Jei anksčiau vyravo nuostata, kad kurpinės skirtos vaikams mokykloje, o suaugusiesiems nebet žygyje ar daiktams laikyti, tai dabar ši nuostata visiškai praradusi savo pozicijas. Dabar be kuprinės savo kasdienybę sunkiai beįsivaizduoja dažnas žmogus.

Kuprinė itin populiari ir stilingųjų pamėgta buvo dešimtąjame dešimtmetyje. Tada tai buvo tiesiog būtinybė kiekvienam stileivai, be jos įvaizdis buvo nevisai išbaigtas ir toli gražu ne tobulas. Tada madingos buvo visokiausio stiliaus kuprinės – nuo nutysusių ir plėšyto audinio iki mažyčių ir blizgančių.

Deja, po šio stiliaus išsišokimo, kuprinės užmirštos buvo gana ilgai. O dabar į žmonių gyvenimą jos tikrai grįžo su trenksmu. Visokiausios, kiekvienam skoniui įtinkančios kuprinės dabar neatsiejama įvaizdžio detalė. Jas nešioja ne tik vaikai, bet ir moterys, vyrai. Kuprinės struktūriškos, rafinuotos, stilingos ir labai šiuolaikiškos. Galite rinktis iš įvairių tekstūrų ir audinių, dizainų, dydžių…

Šiuo metu labai išpopuliarėjo kuprinės – rankinės. Tai iš tiesų labai pasiteisinusi stiliaus naujovė. Tereikia tik nusisegti petnešas ir kuprinė akimirksniu pavirs rankine ir atvirkščiai. Toks universalumas, kuris yra ir stilingas, gražus labai tinka šiuolaikiniam visur skubančiam ir daug veiklos turinčiam žmogui.

Pastebima, kad riba tarp vyriškų ir moteriškų kuprinių baigia išnykti. Vis daugiau dailiosios lyties atstovių savo svajonių aksesuarą suranda vyriškame skyriuje. Ir tai nieko blogo, juk svarbiausia, kad pirkinys džiugintų ir ilgai tarnautų.

Jei jūs dar neturite kuprinės, tikrai verta ją įsigyti, nes panašu, kad jos ilgam įsitaisė stilingųjų gretose. Taip pat, ji pridės jums valiūkiškumo, o ir stuburas jums padėkos, jei sunkią rankinę iškeisite į kuprinę.