Mados ir stiliaus patarimai Jūsų vaikams

Vaikui svarbiausia parinkti patogius drabužius. Jūsų vaikas gali norėti būti pats madingiausias ir labai atsižvelgti į šiandienos madas, tačiau Jūsų mažajam jos gali nebūti patogios. Pavyzdžiui, kai savo dukrytei renkate puošnią suknelę ypatingai šventei, turite įsitikinti, kad mažoji panelė galės lakstyti ir žaisti kartu su kitais vaikais. Galų gale, vaikai liks vaikais. Kai renkate madingus ir patogius drabužius savo vaikui, paklauskite savęs ar jis galės:
• Ropoti, bėgti ir patogiai sėdėti?
• Eiti į tualetą be rizikos prisidaryti gėdos?
• Jaustis laisvai ir mėgautis renginiu be jaudulio, kad drabužiai gali suplyšti?
Jei nors į vieną klausimą atsakėte neigiamai, drabužiai, kuriuos ketinate pirkti gali būti ne pats geriausias pasirinkimas. Venkite drabužių, su kuriais Jūsų vaikui gali būti sunku susitvarkyti pačiam. Tegul Jūsų vaiko vidinis supermodelis sklinda nesumažindamas komfortiškumo jausmo.
Pagyvinkite aprangą aksesuarais. Paprasti balti marškinėliai gali atrodyti žymiai geriau, jei bus dėvimi kartu su, pavyzdžiui, stilingais akiniais nuo saulės. Madingiausias vaikas smėlio dėžėje galbūt žino kokius aksesuarus rinktis, tačiau papildoma pagalba iš globėjų renkantis drabužius ir aksesuarus gali nebūti taip blogai, kaip daugelis mano. Nupirkite savo mažyliui ar mažylei kepurių, skarelių, laikrodžių, apyrankių ar kokių kitų stilingų aksesuarų. Žinoma, nereikėtų peržengti ribos. Užteks vienos ar dviejų apyrankių ant Jūsų vaiko rankos. Nepersistenkite su apyrankėmis ir kitais aksesuarais nebent Jūsų tikslas yra paversti savo mažąjį Kalėdų eglute.
Rinkite dydžiu didesnius drabužius. Jums gali atrodyti, kad Jūsų vaikui tiks mažo dydžio drabužis, tačiau pagalvokite apie ateitį. Vaikai auga itin greitai, todėl kelnės, kurias perkate, po kelių metų gali atrodyti kaip šortai. Pasiruoškite neišvengiamam augimo protrūkiui rengdami juos drabužiais, kurie yra dydžiu didesni nei jų dabartinis dydis. Kitaip tariant, jei norite jiems pirkti M dydžio drabužius, galbūt reikėtų pagalvoti apie didesnio dydžio pasirinkimą.
Renkite vaikus atitinkamai pagal sezoną. Jūsų vaikui gali tekti sunkiai išgyventi dieną, jei jis bus aprengtas netinkamais esančiam orui drabužiais. Pavyzdžiui stori drabužių audiniai vasarą gali priversti Jūsų vaiką perkaisti. Atvirkščiai, plonų audinių drabužiai žiemą neapsaugos Jūsų vargšo vaiko nuo šalto oro. Renkite savo vaiką atitinkamai pagal esamą sezoną ir orą. Parūpinkite savo vaikui stilingą skėtį.
Leiskite išsirinkti jiems patiems. Vaikai taip pat turėtų turėti pasirinkimo laisvę, kai renkate drabužius, kuriuos jie turės vilkėti. Žinoma, Jūs greičiausiai manote, kad žinote, kas Jūsų vaikams yra geriausia, tačiau jeigu jiems nepatiks tai, kuo yra aprengti, gali būti, jog visą dieną matysite surauktą mažylio veidelį. Jeigu Jūsų vaikas yra išrankus, leiskite jam išsirinkti pasimatuoti kelis drabužius ir tada suteikite galimybę išsirinkti mėgstamiausią. Pasiūlykite jam savo idėjų ir užtikrinkite, kad jo apranga dera tarpusavyje.
Daugeliui vaikų stiliaus pojūtis išsivysto dar labai jauname amžiuje. Naudokitės šiais patarimais ir padėkite savo vaikui sustiprinti savo mados instinktus.