RYŠKIAUSIOS 2018 – ŲJŲ GROŽIO TENDENCIJOS

Naujai besiformuojantys grožio etalonai priklauso nuo daugelio tuo metu vykstančių veiksmų, tokių kaip technologijų tobulėjimas, grožio industrijos pasikeitimai, vyraujančios mados, laikmetis ir pananšiai… Tad šį kartą pateikiame kelis patarimus, kokie grožio standartai patys aktualiausi šiais metais.

Nematomas makiažas.
Šių metų siekiamybė yra individualumas ir natūralus grožis. Makiažas turėtų būti minimalistinis, o veida oda turi atrodyti tiesiog lygi, sveika, natūrali, neperkrauta papildomomis makiažo priemonėmis. Stenkitės naudoti skystas, itin lengvas, pudras ar odos atspalvį atitinkančius toninius kremus. Anksčiau karaliavusias ir veidą apsunkindavusias maskuojamasias pudras galite pamiršti, jos visiškai neatitinka šių metų tendencijų.

Produktai, saugantys nuo neigiamo aplinkos poveikio.
Jei dauguma galvoja tik apie dekoratyvinę kosmetiką ir pamiršta įvairius produktus, kurie padeda apsisaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio, šiais metais reikėtų į tai atkreipti dėmesį. Būtinai naudokitės apsauga nuo saulės (ir ne tik per atostogas), įsigykite dvigubo poveikio kreminę pudrą, nepamirškite rankų kremo ir pan. Apsaugokite save ir savo odą, juk sveika ir spindinti oda ir yra šių metų siekiamybė.

Produktai “viskas viename”.
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai visi įpratę skubėti, vis dažniau pritrūksta laiko, kurį būti galima skirti sau. Todėl vis sparčiau populiarėja produktai, galintys atlikti kelias funkcijas. Pavyzdžiui, kremas kovojantis su raukšlėmis, drėkinantis, atnaujintis odą, suteikiantis atspalvį. Toks pasirinkimas yra tobulas nuolat skubančiai šiuolaikinei moteriai. Tikėtina, kad panašių daugiafunkcinių produktų ateityje vis daugės.

Įvairios kaukės.
Kadangi šiemet populiarėja natūralumas, reikia dar labiau stengtis puoselėti savo natūralų grožį. Čia labaio padeda įvairiausios kaukės. Dabar itin populiarios lakštinės kaukės tikrai yra labai naudingos ir savo populiarumo nepraras ir šiais metais. Bet nepamirškite, kad kaukes galite naudoti ne tik veidui, išbandykite kūnui skirtas kaukes – krūtims, rankoms ir panašias, nustebsite sulaukusios džiuginančių rezultatų.

Natūralesni produktai.
Pamažu pirkėjai pripranta skaityti etiketes ir ieškoti iš natūralių ar bent jau natūralesnių ingridientų pagamintų produktų. Toks įprotis tampa vis reikšmingesnis ir iš tiesų tai yra labai gerai, nes svarbu ne tik galutinis matomas produkto poveikis, bet ir tai, kas liečiasi su mūsų oda ir išlieka ant jos visą dieną. Tad šiemet pradėkite dar atidžiau rinktis, kokias kosmetikos priemopnes naudoti.