„Victoria’s Secret“ modelio Kelsey Merritt makiažas prieš mados šou

Savo, kaip modelio pergale ji dalinasi kartu su savo šalimi, kurioje ji gimė ir augo kol neįsikėlė į Niujorką. „Filipiniečiai labai myli „Victoria’s Secret“ modelius bei jų rengiamus pasirodymus, todėl jau senai norėjo, kad vienas iš „Victoria’s Secret“ angelų būtų jų tautietė ir pagaliau jų svajonė išsipildė. Tai ne tik mano džiaugsmas, aš jaučiu, kad ir jie be galo džiaugiasi dėl to“, – pasakojo Merritt.
„Man labai daug ką reiškia žmonių palaikymas, ypač filipiniečių. Aš žinau, kad jie grįžta namo ir įsijungia televiziją, norėdami pamatyti savo šalies atstovę, einančią podiumu ir demonstruojančią garsaus dizainerio drabužius. Aš jaučiu jų stiprų palaikymą ir tai mane įkvepia eiti toliau ir siekti kuo aukštesnių tikslų“, – pasakojo modelis.
Nuo pirmų žingsnių, besitreniruojant eisenos podiumu, kuomet gražuolė atidžiai išnagrinėja savo geriausias pozas, eisenos stilių ir veido išraiškas bei jas tobulina, iki paskutinių minučių prieš pasirodymą, Merritt visada rūpinasi, kad jos oda būtų skaisti , spindinti su nepriekaištingu makiažu. Modelis sutiko pasidalinti savo gražio paslaptimi.
Pirmiausia, Merritt įmasažuoja veidą su kremo nuo saulės ir drėkinimo kremo mišiniu. Gražuolė teigia, kad kremas nuo saulės spindulių apsaugo odą, tuo tarpu drėkinamasis kremas ją sudrėkina ir pamaitina. Tuomet savo rankas ir kaklą ištepa kokosų aliejumi. „Aš tiesiog dievinu kokoso aliejų, jo kvapą. Tiesiog negaliu be jo gyventi!,- pasakojo modelis. Savo plaukus Merritt patepa savo augalo, kurį augina namuose – alavijo ekstraktu. Su tuo pačiu alavijo ekstraktu, modelis taip pat patepa ir lūpas, kad šios būtų švelnios ir blizgėtų.
Kai veido oda jau būna paruošta makiažui, pirmiausia Merritt veidą padengia makiažo pagrindu, kurį pasirenka šiek tiek tamsesnės spalvos nei jos pačios veido oda. „Man patinka atrodyti įdegusiai, šiek tiek tamsesnės odos“, – sako gražuolė. Vėliau gražuolė pabrėžia savo veido kontūrus su kontūravimo šepetėliu ir tolygiai juo įmasažuoja visą veidą. Tuomet Merritt su maskavimo pieštuku paslepia išdygusius spuogiukus, randus ir apgamus. Akių vokus padažo švelniai rožinės spalvos šešėliais, o blakstienas paryškina juodu, ilginančiu tušu.