MAŽA JUODA SUKNELĖ – VISIEMS GYVENIMO ATVEJAMS

Šis universalus drabužis gali būti ne tik konservatyvus ar kuklus, bet ir labai gubdantis bei puošnus. Juoda suknelę galite vilkėti darbe, atrodysite labai oficialiai. Jei vakare priderinsite masyvesnius aksesuarus, su ta pačia suknele galėsite keliauti ir į vakarėlį.

Štai keli patarimai, kaip derinti mažą juodą suknelę:

LAISVALAIKIS
Tai laikas, kai galite drąsiai eksperimentuoti stiliumi ir ieškoti kas jums labiausiai tinka. Derinkite skirtingus ilgius, tekstūras. Po suknele galite dėvėti marškinius, ant suknelės – megztinį. Viską užbaikite dailiais sportiniais bateliais. Štai – jūs stilinga, apranga patogi, tad pats metas pramogauti.

DARBAS.
Jei jūsų darbe reikia atrodyti oficialiai, bet nebūtina nešioti uniformos, maža juoda suknelė tiks kone kiekvienai dienai. Prie jos derinkite liemenuotą švarkelį, juodas pėdkelnes ir kampuotas rankines. Tinkamai parinkti dailūs, bet kuklūs aksesuarai suteiks jums moteriško žavesio.

ŠVENTĖ
Renkantis juodą suknelę šventiniam įvaizdžiui, galite derinti ryškius, masyvius, blizgančius papuošalus ir tokį pat makiažą. Šiuo metu labai stilingai atrodo metalo blizgesys, jis taip pat tinka puošiantis vakaro linksmybėms. Neapribokite fantazijos.