SUKNELĖ, KURIĄ PRIVALAI ĮSIGYTI ŠIĄ VASARĄ

Šio sezono topuose esanti ir stilingiausai suknele tituluojama gražuolė taip pat ne išimtis. Aštuntajame dešimtmetyje nešiotos susiaučiamos suknelės šiemet atgimė naujai. Susiaučiama suknelė V formos kaklu gali būti labai universali ir tikti bet kokiai progai.

Mados pasaulyje laikoma, kad pirmoji tokias sukneles kurti pradėjo dizainerė Diane von Fürstenberg. Tuomet šios suknelės tarsi simbolizavo moters laisvę, o laikui bėgant pats suknelės modelis keitėsi kartu su požiūriu į ją. Tada, kaip ir dabar, ši suknelė buvo itin mėgstama moterų, nepriklausomai nuo jų stiliaus ar padėties visuomenėje.

Šį sezoną susiaučiamos suknelės turi labai daug variacijų, tad sau tinkamą ras kiekviena moteris. Tobulos figūros savininkės galės rinktis suknelę su skeltuku ir be rankovių, o norinčios kiek kuklesnio varianto – ilgą suknelę ilgomis rankovėmis. Bet kokio sudėjimo moterims V formos iškirptė vizualiai ilgina kaklą, o susegimas ar surišimas ties liemeniu, vizualiai jį lieknina. Tokias sukneles jau pamėgusios garsios pasaulio moterys: Kate Middleton, Kate Moss, Michelle Obama ir dar daug kitų.

Kuo šio sezono suknelė skiriasi nuo praeitų sezonų? Audiniu, jei seniau dominavo blizgūs audiniai, aksomas, tai šiemet karaliauja lengvi, gėlėti audiniai. Taip pat, mados ekspertai rekomenduoja rinktis sukneles, kurios bent jau siekia kelius, o dar geriau – ilgas. Tokios suknelės tinka ir į vakarėlį ir laisvalaikiui ir į darbą.