KARŠČIAUSIA SEZONO NAUJIENA!!!

Paskutinis mados klyksmas patiks patogumą mėgstantiems ir šokiruos pedantiškus žmones. Taip, šį kartą į mados topus su trenksmu grįžta drabužiai, primenantys pižamas.

Patogūs, lengvai krentantys rūbai, primenantys naktinius drabužius su kuriais miegame, šį sezoną vėl karaliauja mados viršūnėse. Dizaineriai rekomenduoja į šią naujovę nežiūrėti skeptiškai, kadangi tai malonūs kūnui ir lengvai derinami rūbai, tinkantys kiekvienam.

Visų pirma, tokie rūbai juk nėra tos pižamos, kurias dėvime lovoje. Šilkiniai viešumoje dėvimi drabužiai alsuoja elegancija, seksualumu ir laisve. Su jais jaučiamės nevaržomai ir patogiai. Priderinus skirtingus aksesuarus ar makiažą, kartu su šiais drabužiais galima sukurti daug netikėtų ir įvairius stilius atspindinčių derinių.

Norint pasiekti greitą ir abejingų nepaliekantį įvaizdį, galima derinti mėgstamas kelnes ar džinsus kartu su šilkine pižamos stiliaus palaidine. Šis duetas tinka kone kiekvienai progai, todėl jis itin pamėgtas ne tik gatvės stileivų, bet ir garsenybių. Taip gali sukurti daugybę įdomių derinių.

Kitas geras pasirinkimas – pižaminio stiliaus kelnės . Jas derink su įprastai dėvimais marškinėliais ar megztiniais ir tikrai neliksi nepastebėta. Toks variantas kaip ir prieš tai aptartas atrodo elegantiškai ir stilingai.

Jei nori pasiekti maksimalų rezultatą, rinkis visą kostiumą! Miego drabužius primenantis įvaizdis nuo galvos iki kojų puikiai atrodo, jei priderinate lengvą makiažą ir tvarkingą šukuoseną bei aksesuarus.

Tokius drabužius drąsiai derinkite su viršutiniais lauko rūbais: švarkais ar liemenėmis, taip sukurdami dar stilingesnį įvaizdį. Norint sukurti klasikinį stilių, rinkitės juodos ir baltos spalvų derinius. Siekiant šventinio ar prabangaus įvaizdžio, puikiai tiks blizgūs audiniai, o raštuoti nuostabiai atrodo kasdienėje aprangoje.

Miego drabužių įkvėpti drabužiai pritaikomi kiekvieną dieną ir visoms progoms. Išdrįskite sužibėti ir jauskitės dar geriau nei iki šiol!