KAIP SUSITVARKYTI SPINTĄ, KAD VISADA TURĖTUM KĄ APSIRENGTI?

Taip pat dažnai pasitaiko situacija, kad spinta lūžta nuo drabužių, o, regis, nėra ką apsivilkti. Pateikiame kelis patarimus, kaip šią problemą išspręsti. Tai nereikalaus nei daug naujų investicijų, nei senų drabužių išmetimo. Tereikia mokėti juos tinkamai suderinti ir susidėlioti spintoje. Dabar ypač populiarios “kapsulinės kolekcijos” tikrai padės tai padaryti be didelių pastangų ir vargo.

1. Spintoje neturėti būti per daug drabužių
Kai turite labai daug drabužių, sunku pasirinkti kas su kuo derės,o ką jau kalbėti apie perkamus naujus rūbus. Tada iš viso nesusimąstai, prie ko juos derinsi, o dažnai grįžusi namo supranti, kad naujas rūbas prie senųjų iš viso nedera ir jis lieka gulėti spintos kamputyje. Turint mažiau rūbų, lengviau iš jų susikurti derinius, tinkančius įvairioms progoms.

2. Atsisakykite nedėvimų drabužių
Jei turite drabužių, kurie tiesiog kabo ar guli spintoje, verčiau išmeskite ar atiduokite juos. Mažai tikėtina, kad rūbą, kurio nedėvėjote metų metus, apsirengsite vėliau, o jis kiekvieną kartą trukdo jums pasirinkti reikiamus drabužius. Būtent dėl tų spintoje laikomų nedėvimų drabužių ir sukuriamas įspūdis, kad spinta pilna, o apsirengti nėra ką.

3. Prieš perkant naują drabužį – pagalvokite ar tikrai jo reikia
Nepirkite drabužių tik dėl to, kad spintoje yra laisvos vietos, ar pamatėte išpardavimą, ar panašų rūbą matėte per televiziją ir panašiai. Prieš perkant visada pagalvokite, ar jums tikrai jo reikia. Drabužis turi atitikti jūsų stilių ir derėti prie jau turimų kitų rūbų. Kitaip tariant, perkant naują drabužį, iš karto turite įsivaizduoti su kuo jį vilkėsite, o jei nesugalvojate – nepirkite.

4. Tvarkantis spintą prioritetas turėtų būti ne mada, o jūsų gyvenimo būdas
Norint apsispręsti kiek ir kokių drabužių jums reikia, pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo gyvenimo būdą ir tempą. Juk kasdieniam dėvėjimui už madą svarbiau patogumas ir praktiškumas. O kai suprasi su kokiais rūbais jautiesi gerai, tada jau galėsi orientuotis į būtent to stiliaus madas.