Priežastys, kodėl vyras Jus laiko šalia nors nenori santykių

Gali būti, jog jis nežino, ko nori. Daugeliui žmonių tai yra normalu. Kai kurie iš mūsų nesame 100% įsitikinę, ko norime iš gyvenimo arba kokiu laiku turime pasiekti tam tikrus dalykus. Jei susipažinote pažinčių portale, gali atrodyti, kad jis yra pasirengęs susitikinėjimams ir santykiams, tačiau galbūt jis dar nesitikėjo rasti kažką, su kuo nori būti. Galbūt jis turi planų, kuriems antros pusės arba jausmų turėjimas gali trukdyti. Tai išspręsti galite kalbėdami. Jeigu Jūs patinkate vienas kitam, Jums nebūtinai reikia etiketės ir penkerių metų plano. Galite grįžti prie šios temos vėliau, tačiau yra normalu būti su kažkuo neužsiklijuojant etiketės.

Dauguma vyrų ir moterų veikia skirtingai. Galbūt Jūs per anksti prašote santykių, kai jam dar reikia daugiau laiko Jus pažinti. Neužmirškite, kad kiekvienam žmogui santykiai reiškia skirtingus dalykus. Galbūt Jums tai yra nesusitikinėjimas su kitais žmonėmis, o jam susipažinimas su šeima, pokalbiai apie santuoką ir paskolos pasiėmimas. Jeigu viskas tarp Jūsų gerai pirmus kelis mėnesius – nėra ko nerimauti. Tikrai nėra reikalo užsiklijuoti etiketes tol, kol Jums tinka tai, dėl ko susitarėte.

Kartais vyrai laiko Jus kaboti nežinomybėje, nes jiems taip yra tiesiog patogiau. Jeigu Jums tinka tokie santykiai, kokie yra – laikykite juos tokius, tačiau jei norite kažko daugiau (ir dienos metu), Jums reikia imtis veiksmų. Ar viskas priklauso tik nuo jo? Ar jis Jumis naudojasi? Ar jis niekada nekelia ragelio, nebent nori kažko iš Jūsų? Jeigu norite daugiau, Jūs turite jam tai pasakyti. Jeigu jis negali ar nenori Jums to duoti, turbūt laikas jį pamiršti. Galbūt žiauri, bet tokia tiesa.

Gali būti, kad jis dar nepamiršo savo buvusiosios. Galbūt jie neseniai išsiskyrė, o gal tai buvo labai sudėtinga, galbūt jie netgi dar vis bendrauja ir jis nėra pasirengęs naujiems santykiams. Gali būti nejauku apie tai kalbėti, bet Jums reikia suprasti savo poziciją jo gyvenime, kad žinotumėte, kur einate.

Skamba naiviai, tačiau gali būti, kad jis nežino ko Jūs norite, jei apie tai atvirai nesikalbėjote. Vyrai taip pat bijo būti atstumti. Jeigu Jūs stengėtės būti šalta, gali būti, kad jis galvoja, jog Jūs norite susitikinėti su kitais vaikinais, todėl vengė kalbėti apie savo jausmus. Jums reikia jam pasakyti, kad norite santykių. Žinoma, jis gali Jus atstumti, tačiau tai gali ir numesti akmenį nuo jo širdies.

Vyrai irgi turi jausmus. Dažnai skaitome apie tai, kad vyrai yra beširdžiai, bet gali būti, jog jis kažkada buvo įskaudintas. Galbūt jo buvusi jį išdavė su kitu arba vertė jaustis beviltišku. Gali būti, jog jis savimi nepasitiki, dėl to vengia santykių. Supraskite, kad jis taip pat yra žmogus ir turi praeities traumų, tačiau tai nereiškia, kad jis nenori su Jumis būti. Kalbėkitės su juo apie tai, ypač jei nujaučiate, kad gali taip būti. Suteikite jam pasitikėjimo savimi.

Gal jūs jį per daug spaudžiate? Galbūt jis turi Jums jausmų, tačiau yra sukrėstas to, kokia svarbi Jums yra etiketė. Būkite atvira su savimi, galbūt kažkur padarėte klaidą? Jam reikia laiko viską apgalvoti, todėl duokite jam jo. Tiesiog kurį laiką nepradėkite šio pokalbio. Niekam nepatinka prievarta, net tada, kai jie ir patys to nori.

Dar viena priežastis, kurią Jums reikia suprasti, yra tai, jog galbūt jam labai patinka būti vienišam. Kai kurie žmonės tai mėgsta ir viskas. Kartais vyrai nenori nieko reikšmingo, nes neturi tam laiko arba nenori gilintis į kitų jausmus, o galbūt jiems tiesiog patinka miegoti su skirtingomis moterimis. Atkreipkite dėmesį į savo jausmus – ar Jums svarbu turėti rimtus santykius? Galbūt Jums užtenka tokių santykių, kokie yra? Pasiruoškite – visada galite likti įskaudinta, tačiau neleiskite tam Jūsų sustabdyti! Jūs tikrai kažkada rasite tą, kuris Jūsų nusipelnė ir kurio nusipelnėte Jūs.