Kaip rudenį stilingai sluoksniuoti drabužius

Šį rudenį drabužių sluoksniavimas yra ne tik praktiškas pasirinkimas, bet ir ryški mados tendencija. Anksčiau po vasarine suknute vilkėti golfą ar net storesnį megztinį atrodė mažų mažiausiai keista, o šiandien mados ikonos renkasi būtent tokius derinius. Štai 5 būdai, kaip susikurti stilingą sluoksniuotą aprangą.

VIENA SPALVA Monochromija aprangai suteikia išskirtinumo, vientisumo ir dailina figūrą. Sluoksniuodama artimų atspalvių drabužius, sukursite aukštesnės ir plonesnės figūros iliuziją. Madingiausi spalviniai deriniai šįmet bus nuo-iki smėlio atspalviai, rausvi pasteliniai, pilki ir saugus klasikinis variantas – tik juoda spalva.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį sluoksniuojant vienspalvius drabužius? Kad apranga neatrodytų nuobodžiai, derinkite skirtingų faktūrų audinius, pavyzdžiui mezginius, paltinį audinį, spalvą atitinkančius metallic efekto paviršius, odą. Į APRANGOS parduotuves atkeliavusio naujo prekių ženklo SILVIAN HEACH rudens kolekcijoje rasite jaukių megztinių, paltų, kailio liemenių ar trikotažo suknelių. Sluoksniuodama visa tai sukursite modernios miesto moters įvaizdį.

PERREGIMI AUDINIAI Perregimi audiniai ir nėriniai – dar vienas būdas, kaip aprangai suteikti intrigos. Drabužių sluoksniavimas, kai paprastas audinys dengiamas perregimu, kuria atspalvių žaismę, gundančius elementus, kurie idealiai tiks vakarėliui. Pastaruoju metu išpopuliarėjo perregimos, nėriniais dabintos kelnės. Tai stilinga ir originali alternatyva kokteilinėms suknelėms.

MARŠKINIAI IR PALAIDINĖS Daugelis įpratę prie standartinio derinio – marškiniai arba palaidinė ir klasikinis švarkas. Tačiau šįmet eksperimentuokite drąsiau. Laisvalaikiui galite rinktis kasdienių marškinėlių, klasikinių marškinių ir beisbolininkų striukės derinį. Marškinius vilkėkite atsegtus, tiesiog apačioje mazgu suriškite jų kraštus. Taip pat galite ant palaidinės rengtis megztą liemenę, kiauraraščio megztinį arba baikerių striukę, o ant šios – ilgą paltinio audinio liemenę. Variantų, kaip marškinius ir palaidines vilkėti kitaip, yra galybė.

SUKNELĖS Karščiausia rudens tendencija – suknelių su petnešėlėmis arba sarafanų ir megztinių sluoksniavimas. Šilti sarafanai ypač pravers rudenį, juk orai jau seniai nelepina. Šaltesniu metu po suknele vilkėkite prigludusį golfą arba megztinį, o šiltesniu pakaks marškinių arba palaidinės, pavyzdžiui, itin madingos platėjančiais rankogaliais. Ant suknelės ir marškinių derinio puikiai tiks ir ilga atsegta liemenė ar baikerių striukė.

PALTO ALTERNATYVA Rudeniui įsibėgėjus susikurkite originalų paltą pati. Tokiam “paltui” reikės dviejų drabužių – odinės striukės ir liemenės. Odinis drabužis gins nuo vėjo, o kailinis šildys. Kailio liemenę galite išmainyti ir į šiltą berankovį apsiaustą arba ilgą paltinio audinio liemenę. Būkite originali ir kurkite derinius, kurių kitos vilkėti galbūt neišdrįs.