DIRŽAS – STILINGAS, PATOGUS IR UNIVERSALUS AKSESUARAS

Diržas – viena ryškiausių naujojo sezono tendencijų. Be jo neišsiversite daugelyje situacijų, jei norėsite būti stilingiausiųjų gretose. Be to, tai kartu ir labai praktiška aprangos detalė.

Mados ekspertai pastebi, kad šį sezoną diržu galima sujuosti kone visus savo turimus drabužius, o stilingiausiai atrodo jau pradžioje minėti oversize stiliaus rūbai suveržti diržu ties liemeniu. Apsirenkite šiltą, didelį megztinį, sujuoskite jį plačiu diržu ir akimirksniu pagyvinsite visą savo stilių. Diržą dėvėkite kartu su džinsiniais švarkais, megztiniais, paltais ir net uniformomis (iš karto atrodysite stilingiau).

Jei norite atrodyti stilingai, bet neišsiskirti iš minios ir kartu atrodyti solidžiau, kukliau, diržo spalvą derinkite prie drabužių, kuriuos vilkėsite. Panaši diržo spalva, o ypač taikliai priderinta sagties spalva, padės sukurti harmoningą ir subtilų stilių.

Jei norite išskirtinio, dar stilingesnio ir akį traukainčio stiliaus – rinkitės ryškiaspalvius diržus, visiškai neatitinkančius jūsų aprangos spalvų. Toks derinukas iš karto prideda jums stiliaus taškų. O jei dar įsigysite diržą su įdomia, didele sagtimi – iš karto tapsite stiliaus ikona.

Šį sezoną išskiriamos dvi pagrindinės diržų tendencijos.

Platūs diržai su masyviomis sagtimis.
Tokie diržai puikiai atrodo kartu su minėtais oversize tipo drabužiais ir yra labai patogūs segėti su storais žieminiais paltais. Tai diržai, šiek tiek primenantys korsetus, bet kartu turintys ir dideles sagtis. Išdrįsk sužibėti ir tu, atrodyk kaip nužengusi nuo podiumo žvaigždė.

Labai ilgi diržai.
Kita sezono tendencija – labai ilgi diržai. Čia svarbiausia ilgis, nesvarbu koks bus pats diržas, bet pastebima, akd dažniausiai tai būna plonesni dirželiai. Ilgas, kabantis diržas akimirksniu sukuria lengvesnį, nerūpestingesį įvaizdį. Tokio stiliaus diržai kabo bent jau iki kelių, o labiau eksperimentuoti mėgstantys renkasi dar ilgesnius – kone siekiančius žemę. Tai yra jūsų pasirinkimas, bet kuriuo atveju atrodysite iš tiesų žavingai.