Kaip teisingai nuvalyti akių makiažą?

Prieš liesdami savo veidą, būtinai nusiplaukite rankas. Po to, kai išsirinksite tinkamą ir efektyvų makiažo valiklį, svarbu yra tai, kaip juo naudojatės: švelnūs sukamieji judesiai turėtų pakankamai efektyviai nuvalyti makiažą, todėl venkite trynimo, nes galite pažeisti savo odą. Makiažo valymo servetėlės gerai nuvalo purvą, tačiau palieka likučius, todėl po to dar turėtumėte nuplauti veidą švelniu valikliu. Kad išvengtumėte odos dirginimo, naudokite servetėles be alkoholio ir kvapiklių.
Daug žmonių šį žingsnį praleidžia, tačiau makiažo valiklyje yra įvairių chemikalų, kurių nenorėtumėte palikti ant savo odos, todėl privalote nuplauti makiažo valiklį vandeniu. Šių chemikalų liekanos gali priversti odą pradėti senti anksčiau laiko. Pasirinkite švelnų muilą kaip Dove ir visada nuplaukite valiklio likučius. Šis žingsnis ypač svarbus, jei turite jautrią odą.
Prieš valydami makiažą, apie penkiolika sekundžių palaikykite valiklyje gausiai sudrėkintą vatos diskelį ant akies. Taip atmirkysite makiažą ir jį bus lengviau nuvalyti. Pakartokite mirkymo procedūrą, jei reikia, o bet kokie likučiai, ypač ties blakstienų linija, gali būti lengvai pašalinti ausų krapštuku.
Kremų nuo saulės ir vandeniui atsparaus makiažo sluoksniai neatsilaikys prieš aliejinį valiklį. Pamirkykite vatos diskelį aliejuje ir švelniai valykite akis nuo vidinio kraštelio iki išorinio. Aliejus puikiai atskiria makiažą nuo Jūsų odos ir blakstienų. Tačiau šito neužtenka. Jei naudojate tik aliejų, jis užkemša poras ir taip pat neleidžia įsigerti kremui, todėl norėsite aliejaus likučius nuprausti prausikliu ir vėliau patepti odą kremų.
Makiažo valikliai jautriai odai gali apsaugoti Jūsų paakių odą, kurioje pirmiausia matomi senėjimo požymiai. Rinkitės produktus be aliejų, kvapiklių ir alkoholio, nes šie gali dirginti akis ir odą bei sukelti paakių tinimą. Užpilkite valiklio ant vatos diskelio ir palaikykite apie 20 sekundžių prispaudę prie akies. Taip Jūsų makiažas atmirks nuo akies ir išvengsite bereikalingo trynimo. Kad padidintumėte efektą, savo vatos diskelį perlenkite per pusę kaskart panaudoję, kad inaudotumėte jį visu pajėgumu.
Po to, kai nusiplovėte veidą ir patepėte akis kremu, Jūsų oda dar greičiausiai yra drėgna ir tai yra puikiausias metas ją patepti drėkinančiu kremu. Į drėgną odą jis įsigers greičiau ir geriau. Pamiršote šį žingsnį atlikti tinkamu laiku? Pasipurkškite drėkinamąja veido migla ar pasitepkite drėkinamuoju toniku.