MADINGIAUSI SEZONO AUSKARAI

Tokie maži dalykėliai kaip auskarai, apyrankės, grandinėlės, karoliai ar vėriniai dažnai ne tik pagyvina mūsų aprangą, bet ir tampa pagrindiniu jos akcentu.

Šį kartą aptarsime kokius auskarus vertėtų rinktis norint būti madingiausiųjų gretose. Tai turėtų būti masyvūs, eklektiški, įdomių formų papuošalai.

Stilingiausias įvaizdžio akcentas – blizgaus metalo auskarai. Jie tikrai pavers tave vakaro karaliene ir suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi bet kokiame vakarėlyje. Rinkis ryškius, primenančius meno kūrinį auskarus ir žavėk visus aplinkinius.

Metalas šį sezoną karaliauja ne tik papuošalų madoje, bet ir drabužių tematikoje. Juk tikrai pastebėjote, kad daug kur pastebimas metalo blizgesys, metalinės detalės, imitacijos. Jei prie dabar itin madingų drabužių išplatinta pečių linija ir nusėtų blizgučiais priderinsi masyvius metalinius auskarus, atsidursi stiliaus viršūnės aukštumose.

Ar girdėjote pasakymus, kad gyvenimas yra vakarėlis, gyvename vieną kartą ir panašius? Būtent todėl ir reikia rinktis tokį įvaizdį, kokio norėtum ir nebijoti kitų nuomonės. Blizgantys auskarai čia puikiai pasitarnauja, kadangi juos priderinti daug lengviau nei tokius išskirtinius batus ar drabužius. Nebijokite sublizgėti.

Kadangi, kaip jau minėta, madingi yra masyvūs, dideli auskarai, galite drąsiai rinktis išdidintus žiedo formus papuošalus ar bet kokios figūros, nesvarbu jie simetriški ar ne. Įvairių geometrinių formų, futuristiniai ir bet kokie įdomesni auskarai šį sezoną karaliauja madingiausiųjų gretose. Norint pasiekti ryškesnį įvaizdį ir sulaukti daugiau dėmesio, galima rinktis skirtingų porų auskarus. Jie nebūtinai turi būti panašaus stiliaus ar formų. Skirtingi auskarai lengvai taps pagrindine jūsų stiliaus detale.