SPINDESYS NE TIK ŠVENTĖMS….

Mados kūrėjai savo darbuose pateikia vis daugiau blizgių ir žaižaruojančių detalių. Žvyneliai ir blizgantys audiniai šiuo metu yra laikomi stilingiausiais pasirinkimais. Jūsų aprangoje gali blizgėti viskas, nebūtinai tik suknelė ar sijonas. Rinkitės blizgančius marškinėlius, kelnes ar net striukes. Stilistai lyg susitarę tvirtina, kad kuo daugiau blizgesio, tuo geriau ir stilingiau. Tad nepabijokite suspindėti ne tik vakarėlyje, bet ir gatvėje.

Tokios tendencijos skatina rinktis puošnius blizgančius drabužius nesibaiminant, kad dėvėsite juos tik vieną kartą. Blizgus įvaizdis gali būti jūsų kasdienybė, tad nebijokite įsigyti tokių batų, kombinezono ir kitų drabužių. Išssiskyrimas iš minios yra būtiniausia sąlyga norint atrodyti gerai ir stilingai, todėl ieškokite savitų stiliaus derinių.

Kalbant apie blizgius įvaizdžius, nėra griežtų taisyklių, kaip reikia derinti drabužius tarpusavyje. Kaip ir buvo minėta, svarbiausia išskirtinumas. Įvairūs ir netikėti pasirinkimai ne tik džiugina akį, bet ir pakelia nuotaiką. Galite derinti net ir atrodytų nesuderinamus dalykus: žvyneliais nusėtą sijoną ir sportinį džemperį, blizgią suknelę su sportiniais bateliais ir panašiai.

Nebijokite sublizgėti ir jūs!