KO NETURĖTŲ BŪTI TAVO SPINTOJE?

Stilingų moterų apranga yra apgalvoti, drabužiai suderinti. Jos neperka daug drabu\ių, o visada apgalvoja ką ir su kuo rengsis, ar tikrai turės kur drabužį pritaikyti. Todėl jų spintos neperkrautos, o drabužiai kokybiški.

Taigi, ko neturėtų būti tavo drabužinėje?

Prastos kokybės drabužių. Ypač tų, kurie dažnai dėvimi. Iš viso, daugiausiai investuoti reikėtų būtent į tuos drabužius, kurie ant jūsų kūno būna dažniausiai: balti marškinėliai, patogūs džinsai, medvilninės palaidinės, tamprės, mieli megztiniai…. Dažnai moterys į šiuos drabužius neinvestuoja ir būtent todėl jų apranga atrodo pigi ir neskoninga. Kokybiška apranga iš karto viską pakeičia: jaučiatės patogiau, atrodote stilingiau.

Netinkamo dydžio klasikinių drabužių. Visos moterys žino, kad tinkamai parinkti klasikiniai drabužiai visada tinka ir gali pataisyti bet kokią padėtį. Tad renkantis klasikinius drabužius, būkite ypač atidi ir reikli. Jie turi idealiai jums tikti ir būti kokybiški. Tik su ideliai tinkančiais drabužiais būsite tikra dama.

Nepatogių batų. Jei tokius turite – meskite lauk. Renkantis batus svarbu ne tik išvaizda, bet ir patogumas. Juk nepatogūs batai gadina jūsų eiseną, ji gali tapti nenatūrali ar net juokinga, o tai tikrai sugadins jūsų įvaizdį. Paieškojusi tikrai rasite stilingus, kokybiškus ir tikrai patogius batus sau.