SKARELĖ – PUIKUS AKCENTAS ŠĮ RUDENĮ

Skarelė gali būti naudojama ne tik ant galvos, ar kaklo, kaip dauguma įpratę manyti, bet ji turi ir daug daugiau panaudojimo būdų. Ja drąsiai galite puošti savo rankines, rankas ar auskarus.

Pateikiame kelis būdus kaip nedidelę skarelę paversti pagrindiniu savo įvaizdžio akcentu.

Skarele galite puošti savo rankinę. Jos rankenas padabinus norima skarele iš karto sukursite savitą stilių. Viskas priklausys nuo to, kaip sugalvosite tą skarelę panaudoti. Ją aplink rankeną galite sukti, rišti, pinti įvairiais būdais. Tai puikus pasirinkimas norint greitai pakeisti savo rankinės ar viso įvaizdžio stilių neišleidžiant daug pinigų.

Žinoma, skarelę gali ryšėti ant kaklo. Tai tikriausiai pats seniausias jos panaudojimo būdas. Nors anksčiau jos turėjo būti mažos, dabar stilingiau atrodo didelės ir ryškiaspalvės. Jų ryšėjimo būdų taip pat yra daug, tik reikia išsirinkti sau tinkamiausią. Galima palikti ilgesnius ar trumpesnius skarelės galus, permesti juos per pečius ar palikti priekyje… O gal skarele apsivyti kaklą kaip šaliku?

Tikriausiai naujausias būdas stilingai pritaikyti skarelę savo aprangoje – prisirišti ją prie diržo. Tokį įvaizdį pirmoji pademonstravo Victoria Beckham ir jis akimirksniu išpopuliarėjo. Skarelė besiplaikstanti ties šonine kelnių kišene, prideda moteriškumo net ir griežtam kelnių ir švarko kostiumui, o kartu atrodo solidžiai ir elegantiškai.

Skarelė taip pat gali būti naudojama vietoje apyrankės. Apsivykite skarele riešą ir formuokite savo stilių. Kad būtų patogiau, skarelę galite apsukti aplink storą masyvią apyrankę, tada ji stabiliau stovės norimoje vietoje. Šalia šio aksesuaro, derinkite dar vieną apyrankę, taip išgausite maksimaliai stilingą įvaizdį.

Močiučių pamėgtas būdas dėvėti skarelę – rišti ja plaukus – su trenksmu grįžta į mados aukštumas. Skarelė, surišta po smakru ir apgaubusi visą galvą, atrodo tikrai ne senoviškai, o labai stilingai. Pabandykite taip paeksperimentuoti su stiliumi ir jūs. Jei nedrįstate sau kurti tokio įvaizdžio, galite skarelę naudoti vietoje palukų gumelės. Skarele surišti plaukai atrodys tikrai dailiau!