RENKAMĖS PALTĄ ŽIEMAI

Paltas ne tik visada atrodo stilingai, svarbiausia, kad jis jus šildo ir saugo žvarbiais orais. Šis rūbas būtinai turi praktiškas ir patogus, jums tikti ir patikti. Nebijokite rinktis išskirtinių akį traukiančių paltų, arba pasilikte prie visų pamėgtų klasikinių drabužių. Straipsnyje pateikiame naujausias stiliaus tendencijas renkantis paltus.

LANGUOTAS.
Langeliai šį sezoną tikrai karaliauja. Jie užkariavo stilistus ir yra pastebimi visur. Languoti gali būti ne tik paltai, bet ir visi kiti drabužiai: suknelės, kelnės, megztiniai… Languotas paltas gali būti ir klasikinio stiliaus, ir ekstravagantiškas, ir nerūpestingas, ir elegantiškas….

DIRBTINIS KAILIS.
Dirbtinis kailis šiuo metu ypač madingas (taip, madingesnis už tikrą natūralų). Dirbtinio kailio paltai atrodo gražiai, yra minkšti, šilti, dažnai iš pažiūros nesiskiria nuo natūralaus kailio. Galite rinktis kokius tik norite – spalvotus ar vienspalvius, liemenuotus ar plačius….

RAUDONA SPALVA.
Raudona spalva – šio sezono klasika. Raudonas paltas – būtinybė ryškiai, savimi pasitikinčiai moteriai. Su tokiu paltu atrodysite stilingai, bet tuo pačiu ir oficialiai. Jei nedrįstate rinktis tokio akį traukiančio įvaizdžio ,bent jau prisiderinkite raudonų detalių, aksesuarų.

VERSTA ODA.
Versta oda labai stilingai atrodo ir jos dėvėjimo galimybių yra tikrai labai daug. Tai gali būti tiek natūrali, tiek dirbtinė oda. Spalvos taip pat įvairios, stiliai – pagal jūsų norus ir mėgstamas veiklas. Rinkitės verstos odos paltus tiek laisvalaikiui, tiek ir kelionėms į oficialius susirinkimus. Žinoma, rinktės ilgesius paltų variantus, kad būtų šilčiau.

ŠILTAS PŪKINIS.
Pernai mados olimpe karaliavę pūkiniai paltai ir striukės ir šį sezoną niekur nedingo. Jie itin patrauklūs ne tik dėl to, kad yra labai stilingi, bet ir dėl to, kad itin šilti. Pūkinius paltus rinkitės kokius tik norite – ilgus, trumpus, vienspalvius ar margus. Svarbu, kad jie būtų neliemenuoti ir ryškūs.