KAIP RYTE SUTAUPYTI LAIKO IR ATRODYTI TOBULAI?

Pateikiame jas jums. Pasinaudokite jomis ir paverskite savo rytą lengvesniu, o visą likusią dieną geresne.

Tvarkykite savo spintą.
Tvarkingoje spintoje daug lengviau rasti reikiamus drabužius. Kaip ją tvarkysite tai jau jūsų reikalas, bet jokiu būdu nelaikykite visų drabužių sumestų į vieną stalčių.

Tikrinkite orų prognozes.
Tikrai labai geras įproti yra iš vakaro susidėti visus drabužius kitai dienai. Atsikėlus ryte nebereikia svarstyti, ką apsirengti, tad galima ilgiau pamiegoti ar ramiau papusryčiauti. Norint, kad drabužių derinys tikrai būtų tinkamas, verta dar vakare pasitikrinti orų prognozę ateinančiai dienai.

Turėkite dienos planą.
Žinodama, ką veiksite visą dieną, galėsite lengviau planuoti aprangą. Juk darbo ir vakarėlio aprangos tikrai skirtingos, o jei susiplanuosite susitikimą su draugėmis iš karto po darbo, tikrai sugalvosite tarpinį apsirengimo variantą, kad apranga tiktų abejoms situacijoms.

Susidėkite dienos aprangą iš vakaro.
Ryte būnate labiau išsiblaškiusi ir mažiau dėmesio skiriate detalėms, tad tikėtina, kad nesusikursite sau tobulo įvaizdžio. Užuot pasilikdama šį darbą rytui, kad nereikėtų panikuoti, drabužius susidėkite iš vakaro, kai galite skirti tam laiko ir viską apgalvoti.

Tvarkykite savo rankinę.
Rankinę, kaip ir spintą reikia tvarkyti, kad ten lengvai ir greitai rastum reikiamą daiktą. Juk tikrai visos moterys žino tą jausmą, kai skubiai reikia rasti raktus, lūpdažį ar užrašinę, o jie pasislėpę giliai rankinėje. Kai planuojate savo dieną, pasitikrinkite ir rankinę, kad joje būtų būtiniausi jums daiktai.

Planuokite laiką, kurį skiriate savo grožiui.
Plaukų kaukės, veido šveitikliai, depiliacijos…. Moterims yra daug būtinų procedūrų, bet daugumą iš jų reikėtų geriau skirti vakarams, o ne rytams. Vakare atlikusi visus ilgesnius grožio ritualus, ryte džiaugsitės jų rezultatais ir galėsite tik paryškinti savo grožį minimalistiniu makiažu ar plaukų pynimu.

Valdykite savo stresą ir emocijas.
Nors atrodo, kad rytais ir taip neturite laiko ir visur skubate, vis dėlto reikėtų skirti laiko meditacijai. Kasdienis 5 minučių paskyrimas rytinei meditacijai padės sukaupti jėgų visai likusiai dienai, pakels nuotaiką ir suteiks daugiau žvalumo. Beje, toks pasirinkimas teigiamai veikia ir sveikatą.