DRABUŽIŲ SLUOKSNIAVIMO TAISYKLĖS

Štai keli patarimai, kaip sluoksniuojami ir dėvimi drabužių deriniai atrodo stilingiausiai.

Derinkite panašius atspalvius.
Panašių spalvų ir atspalvių derinimas visada yra geras pasirinkimas. Ypač jei tai švelnios, pastelinės spalvos. Apsirengusi panašia spalva nuo galvos iki kojų suskursi subtilios ir rafinuotos moters įvaizdį, o pagyvinti jį galėsi masyviu ir ryškesniu papuošalu ar rankine. Prie tokio subtilaus įvaizdžio taip pat galite priderinti išskirinę rankinę ar dėmesį kaustantį makiažą.

Pasitelkite berankovius drabužius.
Dabartiniai orai ypač tinkami šiai tendencijai išpildyti. Savo mėgstamą lengvą suknelę galite dėvėti ant plonos vilnonės ar kašmyro palaidinės ir atrodysite iš tiesų įspūdingai. Ilgesnes, bet irgi nešiltas sukneles galite dėvėti po jaukiais žieminiais megztiniais, taip sukursite miesto stileivos įvaizdį. Eksperimentuokite su berankoviais drabužiais, jie daug universalesni, nei jūs manote.

Pats metas pasipuikuoti gražiomis kojinėmis.
Žiema tai metas, kai norisi šiltesnių, minkštesnių, ilgesnių kojinių… Kodėl turėtumėte jas slėpti, juk tai puiki stiliaus detalė ar net pagrindinis įvaizdžio akcentas. Ryškiaspalvės, dažnai įdomiai dekoruotos kojinės puikiai dera ne tik prie trumpesnių džinsų, bet ir prie laisvesnės suknelės. Nebijokite jų derinti ir sluoksniuoti su pėdkelnėmis. Norint kuo stilingesnio rezultato, nebijokite eksperimentuoti ir rinkitės akį traukiančias ir su likusia apranga, atrodytų, nederančias kojines.

Sukurkite kontrastą savo aprangoje.
Pamėginkite sluoksniuoti plonus, lengvus, perregimus audinius kartu su storais, sunkiais, masyviais. Toks derinys visada traukia akį ir iš karto prideda šarmo bet kokiam stiliui. Ant lengvos palaidinės galite vilktis masyvų ir sunkų švarką ir tikrai atrodysite puikiai. Šilkinės, satino ar panašios plonytės suknelės tikrai gali būti vilkimos po storomis ilgomis pūkinėmis striukėmis, o vasarinis vėjyje besiplaikstantis sijonas su masyviu ir storu megztiniu. Stilistai pataria tokius ir panašius derinius užbaigti masyviais, šiek tiek grubiais batais.

Vienu metu galite dėvėti ir kelnes, ir suknelę.
Pastebėta, kad paskutiniųjų mados savaičių metu vis daugiau viešnių rinkosi kelnių ir suknelių derinius. Toks pasirinkimas tinka praktiškai visiems figūros tipams ir, panašu, su trenksmu grįžta į mados olimpą. Labiausiai pasiteisinęs ir moterų pamėgtas pasirinkimas – susiaučiama suknelė vilkima kartu su tiesaus kirpimo džinsais ir vyriško stiliaus švarku. Pasirinkusi tokį derinuką, tikrai neprašausi pro šalį, o jis tiks ir vakarėliui, ir susitikimui darbo reikalais.

Pasinaudokite papuošalų galia.
Sluoksniuoti galima ne tik drabužius, bet ir aksesuarus. Vienu metu galite puoštis net keliais mėgstamais papuošalais ir kurti vis kitokį įvaizdį. Derinkite skirtingų ilgių karolius, vėrinius, grandinėles ir net ta pati palaidinė ar suknelė sužibės naujomis spalvomis. Tą patį galite daryti ir su apyrankėmis, žiedais – segėkite kelis vienu metu. Nebijokite išbandyti vis naujų derinių, tai įneš naujovių į jūsų stilių.