Kaip puoselėti tankius ir vešlius antakius

 

 

Šis dešimtmetis atiduoda duoklę vešliems, tankiems ir tamsiems antakiams. Tokie antakiai atrodo išraiškingai ir pagyvina veidą. Tačiau kaip prižiūrėti tokius antakius?

 

80 procentų veido mimikų priklauso nuo antakių, juk būtent iš antakių pozicijos dažnai sprendžiame – laimingas, piktas, liūdnas ar išsigandęs žmogus yra. Jei neturėtume antakių, gebėjimas komunikuoti neverbališkai labai susilpnėtų – daugybės emocijų ir jausmų negalėtume reikšti veidu. Ir jei jau taip, tai skirkime jiems tinkamą dėmesį. Vešlūs ir storos apimties antakiai reikalauja nuolatinės priežiūros. Pradžioje jų formos suteikimą patikėkite profesionalui, o vėliau galėsite tą formą palaikyti ir pačios.

 

BROW DRAMA IMAGE

 

Antakių paruošimas ir korekcija

Pirmiausia švelniai iššukuok antakius auštyn jų augimo kryptimi, kad pamatytum natūralią antakių formą bei plaukelių ilgį. Per ilgus ar užsirietusius plaukelius galima greitai patrumpinti mažomis žirklutėmis, kad antakių forma būtų konkretesnė.

Pincetu pašalink visus plaukelius, kurie išeina už natūralios antakių formos ribos. Visada pešk po vieną plaukelį. Pincetą rinkis nukirstais galais – toks skirtas tiek atauginėjantiems, tiek storiems plaukeliams sugriebti ir išrauti. Rauk prie pat šaknies, plaukelio augimo kryptimi – tuomet lengviau pašalinsi. Nepulk iškart pešioti atauginėjančių plaukelių – ataugę jie susiformuos į tankesnius antakius. Galima mažus plaukelius pešioti ir virš antakio ir po juo, bet visada palik didesnę dalį nepaliestą. Plaukeliai pešiojami norint suteikti antakiams aiškesnę formą. Išpešioti antakius iki labai siaurų – seniai užmiršta praeitis.

Tos, kurių antakiai iš prigimties labai vešlūs, kartais nori šalinti atauginėjančius plaukelius vašku – tuomet plaukeliai atauga lėčiau. Tačiau jei norite natūralaus įvaizdžio, geriau to nedaryti, nes antakių depiliacija vašku būna aiškiai matoma. Be to, padaryti to pačioms profesionaliai ne visada pavyksta: oda gali sudirgti, negana to, nėra lengva depiliuojant vaško juostelėmis suformuoti gražų antakių linkį. Neteisingas žingsnis, ir atrodysite juokingai. Taigi arba kulniuojate pas specialistę, arba renkatės pincetą.

 

Jeigu antakiai auga lėtai arba jiems trūksta vešlumo, gali pabandyti vartoti maisto papildų, skirtų plaukų ir nagų augimo skatinimui. Taip pat kasdien patepk antakius ricinos aliejumi – tai šiek tiek paskatins plaukelių augimą, o plaukeliai atrodys sveikesni.

 

 

eyebrow plucking

 

Formos suteikimas pieštuku ar šešėliais

 

Labiausiai paplitusi priemonė tarpelių tarp plaukelių užpildymui ir konkretesnės formos antakiams suteikimui – antakių pieštukas. Lengvais judesiais brėžk pieštuku, imituodama mažus plaukelius, ir prisiminik auksinę taisyklę: kuo mažiau tuo geriau! Pieštuko spalvos pasirinkimas priklauso nuo plaukų atspalvio. Jei plaukai šviesūs, rinkis švesiai pilkus – rudus atspalvius. Jei plaukai tamsesni –rinkis tamsiai rudą pieštuką.

 

Jei bijai, kad pieštuku gali gautis per tiksli antakių forma, pabandykite tarpelius tarp plaukelių užpildyti matiniais akių šešėliais, arba specialiais šešėliais antakiams. Platesni, bet vis tiek natūralūs – tai efektas, kurio reikia siekti. Blondinėms geriausia rinktis antakių spalvą pora tonų tamsesnę negu plaukų spalva. Brunetėms puikiai tiks lengvai šviesesnis už plaukų toną atspalvis. Šešėlius tepk kirstu teptuku and odos tarp plaukelių, norint užpildyti tarpus ir suteikti antakiams dar daugiau apibrėžtumo.

 

how to shape eyebrows diagram

 

Papildomas formos suteikimas antakiams ir spalvos paryškinimas gelio pagalba

 

Po antakių pieštuko ir šešėlių, užbaigimui tepk antakių gelį. Jis užfiksuos plaukelius ir suteiks antakiams blizgesio. Kai kurios kosmetikos linijos be skaidrių antakių gelių siūlo ir gelius su atspalviu. Jie ne tik fiksuoja, bet ir patamsina šviesius plaukelius. Šie multifunkciniai produktai padeda sutaupyti laiko, kadangi padažius jais antakius efektas gaunasi beveik toks pats, kaip naudojant pieštuką, šešėlius ir skaidrų gelį kartu. Be to, toks gelis ne tik suteikia atspalvį, bet ir plaukelius padaro lygesnius ir sveikesnius.