Įpročiai, kurie daro Jus patrauklia

Planuokite savo aprangą. Visi esame atsidūrę situacijoje, kai kiekvieną rytą turime spęsti, kaip apsirengti. Net kai spintoje pilna drabužių, kartais atrodo lyg ten būtų tuščia ir neturime, ką apsirengti. Kita problema yra tai, kad greičiausiai neturime laiko matuotis skirtingus drabužius. Atsikratykite viso šio streso susiplanuodami, ką rengsitės iš vakaro. Išsiugdę šį įprotį, sau išties padėsite. Jums nebereikės ryte praleisti tiek daug laiko, galvojant, ką apsirengti. Kai suplanuosite aprangą iš vakaro, turėdami daugiau laiko, Jūs taip pat jausitės ir atrodysite geriau. Jeigu tai nepavyksta, turite dvi išeitis: susikurkite uniformą arba kapsulės spintą.

Pasirūpinkite šventuoju trejetu. Kartais, kai turite tiek daug padaryti ir tuo pačiu bandote atrodyti patraukli, gali būti, kad susikoncentruojate ties vienu, tačiau šventąjį trejetą sudaro: mada, makiažas/oda ir plaukai. Kai vienas jo elementas atrodo gerai, kartais pamirštame kitus du, tačiau jeigu Jūsų tikslas yra jaustis ir būti labiau patrauklia, Jums reikės pasistengti dėl visų trijų. Nebus paprasta, tačiau kaip ir visi kiti įpročiai, jis įsigyvens po 21 dienos.

Pasirinkite tinkamą avalynę. Kai nusprendėte, ką rengtis, nesvarbu, kaip gerai atrodo Jūsų apranga, batai gali viską sugadinti. Taigi, labai svarbu turėti pagrindinius batus, kurie tinka beveik prie visko. Idealiausias ir saugiausias pasirinkimas yra odos spalvos arba juodi bateliai. Jie yra puikus pasirinkimas, tačiau galite išbandyti ir kitas spalvas, kurios Jums tinka.

Rūpinkitės savo oda. Tai yra labai svarbus žingsnis, kuris padės Jums jaustis ir atrodyti labiau patrauklia. Negana to, tai taip pat padės Jums gražiau pasenti ir visuomet spindėti. Geriausias būdas įsitikinti, kad Jūsų oda yra pasirūpinta, yra odos priežiūros rutinos turėjimas. Yra daug skirtingų rutinų, kurias žmonės naudoja, tačiau geriausia būtų susikurti rutiną, kuri tinka Jūsų odai.

Sportuokite. Sportas, akivaizdu, yra puikus Jūsų sveikatai. Taip pat, jei sportuosite, jausitės ir atrodysite geriau. Sportas mažina stresą ir energizuoja. Jis taip pat stiprina pasitikėjimą savimi.

Pasitikėkite savimi. Kai savimi pasitikite, atrodo, kad Jūs žinote, ką darote ir ko siekiate, o tai yra patrauklu. Tai itin svarbu Jūsų darbo vietoje, nes padeda Jums gauti pagarbą, kurios nusipelnėte. Žinoma, tai lengviau pasakyti, nei padaryti. Į tai reikia įdėti daug darbo, bet nesijaudinkite, tai yra įmanoma. Patarimai, kurie padės Jums pasitikėti savimi:

  • gera laikysena. Gera laikysena ir tai, kaip vaikštote kalba patys už save. Tai sukuria gerą pirmą įspūdį ir ilgainiui padės išvengti sveikatos problemų;

  • būkite dėmesinga. Kai šiandieninis pasaulis toks greitas, nelengva atkreipti kažkieno dėmesį, todėl dėmesingumas ir akių kontaktas pokalbio metu šiais laikais yra reta ir labai vertinama;

  • šypsokitės. Šypsena padaro Jus atviresne, lengviau užkalbinama ir, žinoma, labiau patrauklia;

  • būkite pozityvi. Pozityvumas yra puikus Jūsų įvaizdžiui ir tikrai padės Jums siekti savo tikslų. Kai esate pozityvus, žmonės norės su Jumis bendrauti ir būti Jūsų rate;

  • palaikykite kitas moteris. Moterys eina viena prieš kitą, tačiau taip neturėtų būti. Labai patrauklu tai, kai moteris nuoširdžiai palaiko kitas moteris ir padeda joms kaip tik gali. Būkite ta moteris;

  • būkite mandagi. Mandagumas ir nuoširdumas yra patrauklu ir padės Jums atrodyti gerai. Žmonės ims Jus atpažinti kaip gerą žmogų ir noriai Jums padės, kai to reikės.