Kūdikių/vaikų modeliavimas – kaip Jūsų vaikas gali tapti vienu iš jų?

Tinkamas vaiko amžius norint modeliauti priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau visų pirma, jūs kaip vaiko tėvai esate atsakingi už jį ir tik jūs nusprendžiate kada mažylis yra pasirengęs modeliauti. Jei jūsų vaikas nevengia kameros ir jaučiasi patogiai tarp svetimų žmonių, tai reiškia jog jūsų mažylis yra pasiruošęs, tačiau jei manote, kad mažylis nepasiruošęs, tada idėja palaukti iki tol kol sueis 2 ar 3 metai yra visiškai puiki. Tokio amžiaus vaikai nesibaimina būti tarp nepažįstamųjų ir taip pat nebijo kameros. Būdami tėvais turėtumėte žinoti, jog jūsų vaikui buvimas žaviu nėra vienintelis kriterijus, kuris gali lemti, jog jūsų vaikas taps modeliu. Yra daugybė savybių, kurias jūsų vaikas turi turėti, norint tapti gerus modeliu. Tai gi, turime pateikę keletą jų:

Jūsų vaiko asmenybė yra vienas pagrindinių kriterijų norint tapti modeliu. Vaiko asmenybė turi didelę įtaką jo bendravimui su nepažįstamais žmonėmis bei savo bendraamžiais, taip pat kaip jis reaguoja į skirtingas situacijas ir kaip jose elgiasi.

Drovumas modeliavimo versle gali trukdyti, ypač tada kai jūsų vaikas kiekvieną dieną turės bendrauti su nepažįstamaisiais. Jei jūsų vaikas drovus, jam gali būti sunku tai daryti. Taip pat vaikui gali būti nejauku stovėti prieš kamerą. Kita vertus, pasitikintis savimi vaikas gali laisvai bendrauti su nepažįstamaisiais, nebijoti kameros ir taip mėgautis modeliavimu.

Prisitaikymas prie situacijos taip pat yra vienas iš pagrindinių kriterijų geram modeliui. Vaikas turi gebėti prisitaikyti prie situacijos, kad ir kokia nejauki ar nepatogi ji būtų, kadangi dažnai fotosesijos gali užtrukti arba turi būti atliktos per tam tikrą laiką, ką reiškia, jog vaikas turėtų žinoti apie tai ir būti pasirengęs visiems netikėtumams.

 

Taip pat yra labai svarbu kaip jūsų vaikas atlieka užduotis ir nurodymus. Modeliavime yra svarbu atlikti nurodymus teisingai bei tiksliai, rezultatas priklauso nuo to kaip yra atliekamos užduotys. Jūsų vaikui teks priimti ir klausyti nurodymų iš agentų, fotografų ir vadovų, kurie užtikrins, kad atmosfera būtų draugiška, tačiau ir pats vaikas turi elgtis maloniai bei dirbti atidžiai.

Modeliavimas iš jūsų vaiko gali pareikalauti daug laiko ir pastangų. Jei vaikas be modeliavimo vaikšto į papildomus užsiėmimus: šokių pamokos, fortepijono pamokos ar krepšinio treniruotės, gali būti, kad jums ir jūsų vaikui bus sunku suktis tarp tiek daug įsipareigojimų. Tai gi norėdami likti modeliavime, turėtumėte suprasti, jog tai gali užimti daug laiko ir yra svarbu atsirinkti dalykus, kurie yra svarbiausi jums ir jūsų vaikui.