Ar modelio šukuosena įtakoja jo karjerą?

Renkantis šukuoseną daugiau svarbu yra kaip modelis išreiškia save per ją, ar ji atspindi jo asmenybę. Niekada nereikia perdėti su šukuosena. Pavyzdžiui, jei esi rami asmenybė, o šukuosena – dramatiškai iššaukianti, tuomet nėra kontrasto tarp asmenybės ir išorinio vaizdo, tokie modeliai keistai atrodo ir yra nepatrauklūs klientams ir modelių agentūroms. Jei modelių agentūra įsimyli modelį su viena šukuosena, tuomet be abejo, jis nebegali keisti šukuosenos.
Viskas kiek sudėtingiau yra, jei modelis nešioja dredus, tuomet juos reikia labai prižiūrėti. Modelis turi turėti galimybę bet kada juos nusiimti, modelių agentūrai panorėjus, nes retai kada fotosesijoms reikalingi modeliai su dredais.
Labai svarbi yra ir modelių agentūros nuomonė apie modelio šukuoseną. Jei agentūra mano, kad šukuosena yra netinkama modelių marketingo rinkai, tuomet modelis turi ją pakeisti, tačiau dažniausiai modelių agentūros žiūri ne į plaukų stilių ar spalvą, o į jų sveikumą, žvilgesį, priežiūrą.
Daugelis modelių, turintys garbanotus plaukus, dažnai nori turėti tiesius plaukus, ir atvirkščiai, todėl juos tiesina arba garbanoja su specialia priemone, kuri tikrai neprideda plaukams sveikumo. Atvirkščiai – šios priemonės plaukams tiesinti ir garbanoti labai kenkia plaukams, todėl modeliams, kurie nori sveikų, švytinčių plaukų, turėtų to vengti.
Modeliai turėtų būti atsargūs su savo plaukais. Nors jiems nėra griežtų plaukų šukuosenos ir spalvos apribojimų, tačiau sveikų, žvilgančių plaukų taisyklės yra griežtos. Todėl, jei modelis dažnai tiesina, garbanoja, dažo ar naudoja cheminius sušukavimus, tuomet jis itin kruopščiai turėtų prižiūrėti savo plaukus, kad jie išlaikytų savo sveiką natūralų blizgesį.
Ar Jūs modelis ar ne, kankinti savo plaukus, tiesinant ar garbanojant juos kiekvieną dieną, yra nepaprastai žalinga visiems. Jei jau nusprendėte pasidaryti cheminį šukavimą, tai pasirinkite tikrai profesionalią kirpėją, kuri padarytų kuo mažiau žalos plaukams ir naudotų kuo kokybiškesnes priemones. Kad ir kaip bebūtų, tik Jūs patys galite spręsti kas gerai ir kas blogai Jūsų plaukams, todėl atidžiai jais rūpinkitės, nes sugadinti juos galima per sekundę, o vėl atgaivinti užtrunka nemažai laiko.