Kokių klaidų nedaryti – dirbant su modeliu agentūra

Todėl būtina iš anksto susiplanuoti savo dienos grafiką: kada keltis, kada išvykti iš namų, kiek laiko vyksite, kokiu transportu, ar tuo metu bus spūsčių ir t.t. Ir dar vienas labai svarbus dalykas – atvykti reikia ir ne per anksti – 5 minutės pats tas. Juk nenorite trukdyti modelių agentūrai savo darbų.
Dar viena klaida, kurios reikėtų vengti – tai klaidinantis portfolio. Portfolio nuotraukose modelis turi atrodyti taip pat, kaip atrodo realybėje. Atvaizdas nuotraukose ir realybėje negali skirtis fotošopo pagalba. Nes, kuomet modelių agentūra pasirenka modelį – ji jį pasirenka būtent pagal jo portfolio nuotraukas ir jeigu modelis atvykęs į agentūrą gyvai atrodo visai kitaip – jis taip tik klaidina modelių agentūrą ir gaišina jos laiką. Ne tik nuotraukos turėtų atitikti tikrovę, kūno išmatavimai taip pat.
Dar dvi iš pažiūros nekaltos klaidos – tai atsivedimas savo gausios palydos būrį kartu su savimi į susitikimą su modelių agentūra ir nepasirūpinimas rašymo priemonėmis bei užrašų knygute. Visada su savimi atsineškite rašiklį ir užrašų knygutę, kad galėtumėte pasižymėti modelių agentūros sakomus svarbius dalykus. Nesiveskite į susitikimą gausios savo palydos – tai gali sutrukdyti tiek Jūsų, tiek fotografo darbą. Šeimos nariai ar draugai gali trukdyti Jums atsipalaiduoti fotosesijos metu, įsijausti į vaidmenį – o tai pakenks visai fotosesijai.
Paskutinė, bet ne mažiau svarbi klaida – telefono ragelio nepakelimas laiku. Jeigu jau priklausote modelių agentūrai – visada, visada, visada – turėkite telefoną šalia savęs, įjungtu garsu, kad modelių agentūrai paskambinus – Jūs visada spėtumėte atsiliepti. Yra daugybė atvejų, kuomet modelių agentūra turi paskutinės minutės darbo pasiūlymų, o modeliui nepakėlus telefono – šis pasiūlymas atiteks kitam modeliui. Telefono nepakelimas laiku – taip pat modelių agentūrą privers suabejoti Jūsų patikimumu.