Kodėl modelio karjera yra mažiau gerbiama nei kitų?

Dauguma žino ir supranta, kad sėkmė modeliavime aplanko tik tada, kuomet modeliai įdeda daug darbo, tačiau internete vis tiek galima pamatyti daug negatyvių pavyduolių atsiliepimų apie tai, kad modeliavimas ne karjera ir ne darbas, kad modeliai nėra nusipelnę tokios pačios pagarbos, dirbdami modeliais – kaip kiti, dirbdami įprastus darbus.
Žiniasklaida taip pat linkusi per daug rašyti apie modelių gyvenimus. Jiems bet koks modelio žingsnis – nuėjimas į parduotuvę, kitoks apsirengimo stilius, priaugtas 1 kilogramas ir t.t. – atrodo kaip be galo įdomi istorija „kraujo ištroškusiems“ socialinių tinklų komentatoriams, kurie tik ir laukia progos įrašyti savo negatyvų komentarą po straipsniu. Modeliai patys neprašo, kad būtų aprašinėjamas kiekvienas jų žingsnis, todėl reiktų būti korektiškesniems modelių atžvilgiu, nes jie taip pat turi teisę į savo privatumą bei yra verti pagarbos.
Kita priežastis dėl ko modeliai yra nemėgiami – tai jų garsios šeimos. Jeigu modelis turi garsią ir žinomą šeima ir dar yra sėkmingas modelis – viskas aišku – už jo sėkmę reikia dėkoti tik jo šeimai. Visuomenė yra susidariusi griežtą ir nepakeičiamą nuomonę, kad garsių šeimų vaikams nereikia stengtis gyvenime, jiems viską „ant lėkštutės“ paduoda tėvai. Deja, modelių pasaulyje neįmanoma nesistengiant tapti sėkmingu modeliu, kad ir kokia turtinga, įtakinga ar žinoma jo šeima bebūtų. Neužtenka tiesiog sėdėti ir laukti kol ateis ta modelio sėkmė, neinvestuojant į tai savo laiko ir sunkaus darbo.
Taigi, išvada būtų tokia – jeigu jau žmogus, komentuojantis socialiniuose puslapiuose, neturi ką pozityvaus pasakyti, geriau iš vis nekomentuoti. Jeigu modeliai pasirinko modelio karjerą, tai nereiškia, kad jie pasirinko būti visų kritikuojamiems ir žeminamiems. Tai nereiškia, kad jie atsisakė savo privatumo teisių ar, kad jie nėra verti pagarbos. Tai nesuteikia kitiems jokios teisės „berti purvus“ savo komentaruose ant modelių, vien dėl to, kad jie pasirinko modelio karjerą.