Kaip modeliui pristatyti save pokalbio metu?

Daugeliui modeliui yra sunku kalbėti apie save, save pristatyti. Jei modelis yra tik pradedantis modelio karjerą, tuomet tai yra normalu, tačiau yra modelių, dirbančių jau ne vienerius metus, kuriems vis dar sunku pokalbio metu tinkamai save pristatyti. Taigi dalinamės su Jumis keletą patarimų, kurie padės pasiruošti šiam svarbiam pokalbiui.
Visų pirma, reikia nuteikti save, kad Jūsų bus paprašyta papasakoti apie save ir save pristatyti savo žodžiais. Žinoma, šią informaciją jie galėtų sužinoti ir iš Jūsų atsiųstos anketos arba modelio portfolio, tačiau dažniausiai yra daug geriau išgirsti tai tiesiai iš pačio žmogaus. Be to, tai suteikia agentūrai ar klientui šansą pažiūrėti kaip Jūs sugebate save pristatyti, pateikti.
Daugelis modelių, paprašyti papasakoti apie save, supanikuoja ir nuleidžia akis, taip parodydami, kad yra pasimetę ir nežino ką daryti. Kad to išvengti, reikia prieš tai būti pasiruošusiems šiam klausimui. Reikia iš anksto nusiteikti, kad šito Jūsų bus klausiama. Būna atvejų, kai šito klausimo net nepaklausiama, tačiau, jeigu Jūs jam būsite pasiruošę iš anksto, pokalbio metu būsite ramūs, labiau pasitikintys savimi ir nereikės pergyventi ir galvoti ar šitas klausimas bus užduodamas ar ne.
Prie ruošdamiesi savo prisistatymo kalbai, pirmiausia pasiruoškite 2 arba 3 kalbėjimo pagrindines temas (tai turėtų būti išryškintos pagrindinės Jūsų gerosios savybės ir pagrindiniai sugebėjimai), kurias plačiau išskleisite pokalbio metu. . Pasiruošę kalbą, ją būtinai pasipraktikuokite namuose su namiškiais. Paprašykite, kad jie suvaidintų modelių agentūros atstovą ar klientą, prašydami Jūsų papasakoti apie save.
Prieš pasirašant kalbą, atminkite, kad modelių agentūros ar klientai neturi tiek daug laiko, kad išgirstų visus faktus apie Jus, todėl labai svarbu pasakojant apie save – per daug neišsiplėsti.

 

 

„Papasakok šiek tiek apie save“ – nėra apgaulingas klausimas, todėl priimkite jį paprastai. Papasakokite kiek laiko esate modelis, kokio tipo modelis esate, Jūsų mėgstama veikla, kuria užsiimate laisvalaikiu, Jūsų lankoma arba buvusi mokykla – tai yra pagrindiniai ir svarbiausi dalykai, kuriuos turite apie save pasakyti. Jei jau esate studentas, papasakokite ką studijuojate, kodėl būtent tokią profesiją pasirinkote. Svarbiausia yra papasakoti apie save tiek, kad po baigtos kalbos, pašnekovui dar iškiltų tolimesnių klausimų, susijusių su tuo, ką paminėjote. Taip Jūs sukursite „impulsą“ pokalbio tęsiniui. Jei norite, kad žmonės Jus įsimintų, turite padaryti jiems įspūdį, turite padaryti Jūsų pokalbį įsimintiną. Kuo patrauklesnis pokalbio metu Jūs būsite, tuo labiau spindės Jūsų asmenybė, todėl turėsite daugiau šansų būti pasamdytas modelių agentūros arba klientų.