Kaip svarbu atskirti veido kremą nuo paakių kremo?

Kai kurie žmonės galvoja, kad kremas, kuris tinka kūnui ar veido odai – yra tinkamas ir paakių odai, deja taip nėra. Paakių kremo sudėtyje yra specialių medžiagų trapiam ir jautriam sluoksniui aplink akis. Kadangi akys „dirba“ nuolatos – mirkčioja, susitraukinėja juokiantis, atitinkamai pagal veido mimikas – jos taip pat juda, todėl susidaro raukšlės aplink akis – dėl ko mes ir naudojame paakių kremą. Paakių kremas taip pat padeda sumažinti tamsius ratilus po akimis, kurie atsiranda nuo neišsimiegojimo ar pervargimo. Yra daugybė paakių kremų rūšių, todėl kiekvienas turi atsirinkti savo kremą pagal savo odos tipą ir pagal tai – kokios paskirties paakių kremo reikia.
Mūsų veidas yra viena jautriausių kūno dalių, jau nekalbant apie tai, kad mūsų veido oda gauna daugiausiai „išbandymų“, todėl būtent jai turime skirti daugiausiai dėmesio ir tinkamai ją prižiūrėti. Tai reiškia, kad itin kruopščiai turime rinktis produktus, kuriuos naudojame savo veido odai. Veido odos priežiūros priemonių sudėtyje būtinai turi būti vitaminas B. Panašiai kaip ir rankos, mūsų veido oda neprižiūrima pradeda rodyti senėjimo požymius. Norint to išvengti – reikia visada prižiūrėti jos drėkinimą. Kremą veidui taip pat reikia rinktis pagal savo veido odos tipą bei, žinoma – amžių.
Mūsų rankinėje visada turėtų būti rankų kremas, nes tai taip pat labai svarbi mūsų kūno vieta, kurią turime tinkamai prižiūrėti. Kad išvengti grublėtų ir raukšlėtų rankų, turime jas prižiūrėti jau dabar. Ne paslaptis, kad būtent rankomis liečiame daiktus, ant kurių daugybė bakterijų, todėl neišvengiame dažnų rankų plovimo. Kad rankų oda neišsausėtų, būtina jas drėkinti rankų drėkinamuoju kremu.
Viso kūno kremų sudėtis stipriai skiriasi nuo kremų veido odai sudėties, todėl, jeigu tepsime veidą paprastu, kūnui skirtu kremu – gali pradėti užsikimšinėti veido poros ir taip atsirasti daugiau spuogų, o gal net ir aknė. Geriausia kūną drėkinti kremu du kartus per dieną – ryte po dušo ir prieš miegą. Kūną būtina drėkinti kremu, kad jis būtų stangrus ir nepleiskanotų.