Kaip numesti svorį be griežtų dietų?

Yra be galo daug įvairių dietų, sporto rūšių, iš kurių kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą ir patinkančią. Kokį lieknėjimo būdą žmogus pasirinks, priklauso nuo to, kokie yra jo įpročiai, dienos ritualai ir kaip atkakliai jis gali siekti savo užsibrėžto tikslo. Svarbiausia – „neperlenkti lazdos“ su dietomis, pradėti reikia pamažu, nealinant savęs griežtomis dietomis ir per dideliu sporto krūviu. Dalinamės keliais patarimais, kurie padės lieknėti ir pradėti sveiką gyvenimo būdą savęs nealinant.
Gaminti maistą namuose. Tai raktas į sveiką gyvenseną ir nesudėtingas būdas mesti svorį. Nebūtinai reikia būti profesionaliu virėju, norint išbandyti dar negamintus, naujus patiekalus, užtenka pasižiūrėti internete įvairių, nesudėtingų patiekalų gaminimo receptų ir pasigaminti jį namuose.
Gerti daug vandens. Galbūt tai padaryti yra sudėtingiau žmonėms, kurių gyvenimo būdas yra labai aktyvus, tačiau vanduo yra labai svarbus aspektas, norint numesti svorį. Galima tiesiog pasiimti didelį butelį vandens ir nešiotis jį su savimi visur savo rankinuke, pasidėti darbe ant darbo stalo, kad visada būtų priešais akis.
Rasti laiko poilsiui. Išsekimas, nuovargis, miego trūkumas – yra viena iš pagrindinių priežasčių, sukeliančių stresą, o stresas daro didelę neigiamą įtaką tiek mūsų fizinei, tiek psichinei būklei. Nuo streso sutrinka žarnyno veikla, slenka plaukai, lūžta nagai, kimba įvairios ligos. Po įtemptos darbo dienos, žmogui tiesiog gyvybiškai reikalingas bent trumpas atsipalaidavimas, todėl būtina kasdien skirti tam šiek tiek laiko. Tai gali būti miegas, knygos skaitymas, lengvas sportas, meditacija.
Išbandyti kažką naujo. Galima išbandyti dar nepatirtų dalykų, pavyzdžiui, pradėti lankyti šokių pamokas, nutapyti paveikslą, kiekvieną savaitę suvalgyti po naują, dar neragautą daržovę. Yra labai paprasta daryti jau įprastus sau dalykus, tačiau išbandyti kažką naujo ir išeiti iš savo komforto zonos – yra tikrai jaudinantis ir įdomus potyris.