JAUNINANČIOS ŠUKUOSENOS

Plaukus tiesiog būtina prižiūrėti atsakingai. Juk sveiki, žvilgantys, tinkamai suformuoti plaukai – moters pasididžiavimas. Jei tinkamai pasirinksite šukuoseną, iš karto atrodysite ne tik gražiau, bet ir jauniau. Štai kelios labiausiai jauninančios šukuosenos.

Kirpčiukai.
Kirpčiukai tinka ne visoms, bet kam tikrai tinka, tos moterys iš tiesų patenkintos šiuo pasirinkimu. Kirpčiukai akimirksniu paslepia raukšleles, esančias ant kaktos ir taip nubraukia bent kelis metus jums. Pats geriausias pasirinkimas – tankūs, tiesiai arba šonu krentantys kirpčiukai.

Banguoti plaukai.
Tokia šukuosena vizualiai papildo plaukus. Ypač, jei jie iškarpyti sluoksniais. Taip krentančios bangos sukuria soresių, sveikesnių plaukų iliuziją ir akimirksniu jus atjaunina. Kadangi metams bėgant daugelio moterų plaukai plonėja ir silpsta, ši šukuosena padeda išspręsti ir šias problemas.

Nerūpestinga šukuosena.
Daugelis moterų mėgsta plaukus surišti į uodegą, ar susukti į kuodą. Šios šukuosenos neturėtų būti visai tobulos, geriau leiskite kelioms sruogoms lyg netyčia pasilikti laisvoms, taip sukursite jaunesnės moters stilių. Idealiai padaryta šukuosena prideda griežtumo, o kartu ir kelis metus.

“Bob” stiliaus kirpimas
Taip vadinamas kirpimas, kai priekyje plaukų ilgis siekia smakro liniją, o link nugaros trumpėja. Šio plaukų kirpimo patobulinimas, kurį ypač pamėgo vyresnio amžiaus moterys – šiek tiek ilgesnių plaukų “bob” versija. Šis pasirinkimas vizualiai paryškina skruostikaulius ir smakro liniją.