Kaip suderinti modelio karjerą ir darbą?

Žinoma, geriausiai yra darbuotojui nemeluoti darbdaviui ir sakyti tiesą, tačiau daugelis modelių nesako tiesos ne iš piktos valios, jie nesako, nes bijo, kad bus nesuprasti. Niekam ne paslaptis, kad darbdaviai nori, kad jų darbuotojai būtų atsidavę tik darbui. Todėl visai logiška ir galima situacija, kad modelis, kurio modelio karjera yra itin sėkminga ir jis toliau siekia aukštumų, šiek tiek mažiau laiko ir pastangų gali skirti savo darbui, o nuo to nukentėtų visa įmonė. Todėl ši modelių baimė prisipažinti darbdaviui apie modelio karjerą ir negatyvi darbdavio reakcija yra visiškai suprantamas dalykas.
Gali būti ir taip, kad iš pradžių darbdavys sutiks su tuo ir tam neprieštaraus. Tačiau laikui bėgant, tai gali atsisukti prieš patį modelį. Modelis gali nepraleisti nei vienos darbo dienos, tačiau vien faktas, kad modelis turi kitą užsiėmimą, reikalaujantį tiek pat arba net daugiau dėmesio už dirbamą darbą, gali sukelti nemažai abejonių darbdaviui.
Kai kalbame apie korporatyvinį pasaulį ar apie bet kokią įmonę, kurioje dirbamas oficialus darbas, darbdavys visada reikalaus iš darbuotojo visapusiško lojalumo ir atsidavimo tik tai įmonei. Nors daugelis darbdavių ir teigia, kad yra nieko prieš darbuotojo kitą veiklą, hobį ar pomėgį, bet iš tikrųjų nei vienas darbdavys nėra patenkintas darbuotoju, kuris turi kitų interesų, nesusijusių su įmonės veiklą ir kartais darbdaviai tai laiko netgi grėsme.
Todėl, jeigu modelis turi pilno etato darbą, jam geresnis variantas būtų nepasakoti apie savo kaip modelio darbą darbdaviui ar savo bendradarbiams, net jei tas bendradarbis yra geras draugas.
Kad ir kaip bebūtų, kol modeliai dirba savo oficialiuose darbuose, jie turėtų stengtis kaip įmanydami kuo geriau atlikti savo darbą. Jeigu jau pasirinko turėti dvi karjeras ir du darbus, jie turėtų žiūrėti į tai itin atsakingai. Praleistas darbo valandas dėl modeliavimo, jie turėtų užpildyti dirbdami viršvalandžius įmonėje arba aukoti savo pietų pertraukas, norint suderinti šiuos du dalykus. Reikia stipriai stengtis, norint kad vienas dalykas netrukdytų kitam, kitu atveju – teks pasirinkti tik vieną iš jų.