Idealus modelis

Plaukai – modelis Kate Moss visada visus žavėjo vėjuoto paplūdimio stiliaus banguotais plaukais, kurių pavydi ne viena moteris. Šios gražuolės plaukų stilius atrodo itin lengvas, tačiau kartu ir puošnus – kas yra nepaprastai seksualu!
Antakiai – „geriausių antakių nominacija“ – priklauso gražuolei Carai Delevigne. Jos antakiai yra stori, tvirti ir puikiai „įrėmina“ modelio veidą. Šis antakių modelis visas pasaulio moteris paskatina nuleisti pincetą ir vertinti savo natūralius antakius.
Akys – Brazilijos modelis Adriana Lima, gerai žinoma kaip „Victorios Secret angelas“, turi nepaprasto grožio mėlynas akis, kurių išraiškingumą dar labiau pabrėžia dūminis akių makiažas ir ilgos bei tankios blakstienos.
Lūpos – aktorė Sophia Loren – tai nesenstančios moters pavyzdys. Ši Italų aktorė Holivudą užpuolė 1950 m. ir tapo be galo populiari visame pasaulyje.
Šypsena – Miranda Kerr – australų modelis ir aktorė – dirbo su tokiomis kompanijomis kaip „Dior“, „Shanel“, „Viktor and Rolf“ bei „Victoria’s Secret“. Šios įspūdingos gražuolės nekalta šypsena ir mielos duobutės, kurios išryškėja besišypsant – pabrėžia modelio lengvumą ir nepriekaištingą humoro jausmą.
Kojos – Brazilijos gražuolė Gisele Bundchen. Ne be priežasties ši „gazelė“ podiumo taku vaikšto jau 15 metų – jos grakšti laikysena, ilgos, dailios kojos – sukuria ilgą, prabangų, klasiškai spalvingą ėjimą podiumu.
Supermodelis, turintis aukščiau išvardintus bruožus būtų toks gražus, kad galėtų priversti apalpti net patį garsųjį dizainerį Karlą Lagerfeldą. Žinoma, tai tik keletas išrinktų geriausių modelių bruožų, kurie sudarytų visišką tobulybę. Pasaulyje yra daugybė ir kitų modelių, kurių išskirtiniai bruožai – ne vienam „užgniaužia kvapą“.