Kaip išmokti profesionaliai dažytis?

Žinant keletą taisyklių, jūs ne tik užmaskuosite mažus trūkumus, bet ir paryškinsite dailiausius savo bruožus.

Pasiruošimas makiažui :

Prieš naudojant dekoratyvinę kosmetiką, pirmiausia paruošiame veidą – jį išvalome ir sudrėkiname. Šiam procesui naudokite losjonus, tonikus ir kremus, tinkančius jūsų odos tipui. Kai kremas įsigeria, nuvalykite veidą sausa servetėle ,kad neliktų kremo likučių. Paakiams naudokite makiažą su specialia tekstūra, kuri padės paslėpti patamsėjusius paakius ir sudrėkins odą.

Nepakanka tik įvaldyti makiažo technikos ir žinoti, kaip reikia tinkamai dažytis – reikia pasirinkti tinkamą kosmetiką. Naudokite tik geros kokybės kosmetiką, kuri išliks visą dieną. Norėdami sukurti tobulą įvaizdį, pasiruoškite didelį veidrodį, tinkamą šepetėlių rinkinį, toninį pagrindą, tušą, akių šešėlius, pieštuką lūpoms ir antakiams,lūpų dažus, lūpų blizgesį ir kitas reikiamas priemones.

2

Penki žingsniai link tobulo makiažo.

Visų pirma, jūs turite nustatyti savo paletę, kurie atspalviai jums tinka. Esamos spalvų tipų taisyklės sako, kad šviesiaplaukės turėtų pasirinkti švelniai šaltą pastelę,o brunetės turėtų pasirinkti šiltus tonus. Norint ryškaus ir išraiškingo efekto, naudokite kontrastingų atspalvių akių šešėlius. Priešingu atveju, efektas bus neryškus.

 

I žingsnis

Pirmiausia pradedame nuo makiažo pagrindo arba kremo. Pagal spalvą jis turėtų būti panašus į natūralią jūsų odos spalvą. Jei jūsų veidas turi tam tikrų defektų (maži spuogeliai, paraudimas), tada naudokite korektorių. Jis naudojamas kryptingai, naudojant specialų šepetėlį.

3

II žingsnis

Kitas žingsnis- akių makiažas. Priklausomai nuo to, kokio stiliaus jis bus, pasirenkama akių šešėlių spalvų gama. Norėdami sužinoti, kaip išmokti gražiai piešti, pabandykite eksperimentuoti, atlikdami keletą skirtingų makiažo būdų.
Taigi, einame prie šešėlių. Pirmiausia, ant antakių ir vidinių akių kraštų naudokite lengvą pagrindo atspalvio bazę. Naudokite pieno, smėlio atspalvius, kurie vizualiai padidins atstumą tarp akių ir taip akys atrodys didesnės, o vokai atviresi. Kalbant apie akių vokus, naudokite pagrindinio tono šešėlius.
Prieš dažant tušu, pirmiausia naudokite blakstienų rietiklį,kad blakstienos lengvai užsiriestų. Tada užtepkite apsauginį blizgesį, kuris ne tik palengvina blakstienų dažymą, bet ir apsaugo jas nuo neigiamo kosmetikos poveikio.
Labai svarbi yra tušo kokybė: jis neturėtų būti nei pernelyg skystas nei, atvirkščiai, pernelyg tirštas. Blakstienų tušą tepkite per visą blakstienų ilgį. Dieniniam makiažui spalvas parinkite šiek tiek tamsesnes, o vakaro makiažui galite naudoti ir kitas, ryškesnes, spalvas.

4

III žingsnis

Kaip išmokti gražiai dažytis lūpų dažais? Visų pirma patepkite lūpų paviršių apsauginiu drėkinamuoju balzamu. Tada lūpų pieštuku nupieškite kontūrus, kad suteiktumėte lūpoms norimą formą. Tada užtepkite lūpdažiu,nusausinkite servetėle ir uždėkite antrą sluoksnį.
Norint vizualiai padaryti lūpas švelnesnes, naudokite blizgesį. Pasirinkite lūpdažį, priklausomai nuo to, kaip nusprendėte išryškinti savo akis, tačiau nepamirškite, kad tamsios spalvos sumažina jūsų lūpas, o šviesios atvirkščiai.

5

IV žingsnis

Antakiai. Sušukuokite antakius storu šepetėliu ir uždėkite apsaugini blizgį. Kai jau beveik išdžius, minkšto antakių pieštuko pagalba suteikite antakiams norimą formą. Nenaudokite pernelyg tamsių tonų, ypač jei esate šviesiaplaukė. Antakiai turėtų būti akių rėmelis, o ne pagrindinis makiažo akcentas.

6

V žingsnis

Veido forma. Suteiksime veidui formą. Norint tinkamai naudoti skaistalus, reikia atrasti, kurias veido vietas ryškinti labiausiai. Tai turėtų būti skruostikauliai. Naudokite specialų šepetėlį, kad skaistalai atrodytų natūraliau. Jei jūsų platus veidas, tada vizualiai reikia jį siaurinti. Naudokite skaistalus pradedant nuo nosies galiuko, toliau tepkite kaktos vidurį ir smakrą.

Tada švelniai, plačiu minkštu šepetėliu perbraukite išryškintas veido vietas, kad pašalintumėte skaistalų perteklių.
Per daug ryškios spalvos ant veido gali atrodyti vulgariai. Tai ypač netinka dienos makiažui. Galiausiai atidžiai apžiūrėkite save veidrodyje ir nuspręskite ar esate patenkinta rezultatu.

7