Kaip atsiauginti natūralias blakstienas?

Pirmiausia, kodėl blakstienos neauga arba slenka? Anot dermatologų, blakstienos gali išsausėti ir tapti trapios nuo blakstienų tušo ar gydytojo paskirtų akių lašų. Todėl atkreipkite dėmesį, įtraukdami naują produktą akims į savo rutiną. Dar viena priežastis gali būti dažnas akių trynimas. Šis veiksmas gali ir laužyti blakstienas, ir jas išrauti. Blakstienos auga kas 4 – 8 savaites, todėl išrovus jos iškart neatauga.
Kaip sustiprinti savo blakstienas, kad jos užaugtų gražios, ilgos ir stiprios? Yra begalė „pasidaryk pats“ triukų, kuriuos reikėtų išbandyti prieš receptinius medikamentus. Tačiau ir su natūraliais preparatais reikėtų elgtis atsargiai dėl alergenų. Su laiku šie produktai tikrai padės Jūsų blakstienoms augti. Tik pasiryžkite skirti tam laiko, nes, prisiminkime, kad blakstienų augimo ciklas yra 4 – 8 savaitės. Štai natūralūs būdai stiprinti blakstienas:
• Alyvuogių aliejus. Daug mokslinių tyrimų patvirtina, kad šis aliejus yra veiksmingas, norint užsiauginti ilgas ir vešlias blakstienas. Natūraliame alyvuogių aliejuje gausu riebalų rūgščių, kurios drėkina ir minkština blakstienas. Aliejų tepti galite švariu blakstienų tušo šepetėliu.
• Blakstienų augimą skatinantis serumas. Šių serumų būna įvairių, todėl geriausia būtų išstudijuoti jų sudėtį arba bandyti skirtingus. Tačiau pastarasis variantas gali užimti daug laiko ir prarasite kantrybę.
• Aliejus su vitaminu E. Mokslininkai neįrodė, kad šis aliejus skatina plaukų augimą, tačiau žinomos žvaigždės kaip Kardashians ir skirtingos blogerės jį naudoja ir teigia, jog yra veiksmingas.
• Šukuokite savo blakstienas. Šiam būdui taip pat nėra mokslinio pagrindimo, tačiau sušukuotos blakstienos atrodo ilgesnės ir, makiažo ekspertai teigia, kad tai skatina blakstienų augimą.
• Kokosų aliejus. Jį yra saugu naudoti akių srityje ir taip pat jis puikiai drėkina bei stiprina blakstienų plaukelius. Vienas tyrimas parodė, kad natūralaus kokosų aliejaus tepimas ant plaukų prieš ir po plovimo gali apsaugoti jūsų plaukus nuo baltymų praradimo. Aliejų galite tepti blakstienų tušo šepetėliu arba tiesiog pirštais. Kokosų aliejus stiprina ir švelnina plaukus.
• Biotinas. Jis ir taip pat kiti vitaminai nestimuliuoja plaukų augimo, tačiau jeigu jums jo trūksta, jūsų plaukai taip pat neaugs. Šis papildas tinka ne kiekvienam, tačiau reikėtų žinoti, kad vitaminų trūkumas taip pat gali stabdyti plaukų augimą.
• Augimą skatinantis blakstienų tušas. Yra tokie blakstienų tušai, kurie ne tik paverčia blakstienas ilgomis ir vešliomis, bet taip pat ir skatina jų augimą. Jie būna pripildyti vitaminais ir skaidulomis.
• Ricinos aliejus. Jo veiksmingumas plaukų augimui buvo tiek pripažintas, tiek paneigtas, tačiau, akivaizdu, jis drėkins Jūsų blakstienas ir jos atrodys sveikesnės. Nenuostabu, tai yra vienas dažniausiai randamų ingredientų serumuose plaukams ir blakstienoms.