Kaip pakeisti savo grožio rutiną rudenį?

• Pakeiskite veido prausiklį. Rudenį oda tiek neprakaituoja, kiek vasarą, todėl galite rinktis turinčias mažiau chemikalų, natūralesnes priemones. Micelinis vanduo taip pat gali būti geras pasirinkimas. Odą rekomenduojama šveisti su švelnesniais šveitikliais, bet jokiais būdais to neapleisti. Kadangi oda mažiau riebaluojasi, tai yra puikus laikas serumams, aliejukams ir kosmetikai su probiotikais.
• Trumpas dušas su mažiau muilo. Ilgas buvimas karštame duše atpalaiduoja raumenis, tačiau kenkia Jūsų odai – ji tampa sausa. Duše būti reikėtų neilgai, vanduo turėtų būti šiltas, o muilą švelniai tepkite tik intymiose srityse ir pažastyse. Rekomenduojama tepti drėkinantį kremą, kol oda dar drėgna.
• Reguliariai šveiskite kūną. Oras gali skatinti negyvos odos kaupimąsi. Odą reikėtų šveisti maždaug kartą į savaitę su švelniu šveitikliu, kuris nedirgintų odos. Jis turėtų turėti drėkinančių ingredientų kaip alyvuogių aliejus ar vitaminas E.
• Gerkite vandens. Kad oda būtų aprūpinta drėkinimu, taip pat svarbu ją drėkinti iš vidaus, todėl turėtumėte gerti pakankamą kiekį vandens. Tai gali būti ir žolelių arbatos, tačiau reikėtų vengti kofeino ir alkoholio, nes jie gali sausinti odą.
• Pasirinkite tinkamą lūpų drėkiklį. Kai suskilinėja lūpos, norisi siekti vazelino, tačiau jis nėra tinkamas mūsų odai, todėl Jūs odai ne drėkinate, o neleidžiate jai kvėpuoti ir situacija gali tik blogėti. Vietoj vazelino geriau rinkitės lūpų produktą, turintį natūralaus vaško, sviesto ir aliejaus, kuris apsaugos ir gydys pažeistas lūpas.
• Drėkinkite rankas. Mūsų rankos yra labiausiai veikiamos šalčio ir kartais mes apleidžiame jų priežiūrą. Rankų odą neišskiria riebalų iš savęs, todėl ją būtina drėkinti. Naudokite stipriai drėkinančius rankų kremus, papildytus natūraliais sviestais ir aliejais.
• Apsauga nuo vėjo, šalčio ir ultravioletinių spindulių. Saulė, vėjas ir šaltis gali skatinti odos sausėjimą. Saulės spinduliai yra kenksmingi visus metus, todėl kaskart būdami lauke, net ir žiemą, esate veikiami jų spindėjimo.

Rekomenduojama rinktis veido drėkiklį su tinkama apsauga nuo saulės. Taip pat ir tinkamus drabužius, kurie apsaugos nuo šalčio ir vėjo. Tikrai galite rasti sau tinkamos mados šiltus drabužius. Kartu su šiais patarimais svarbu sveika dieta, kuri padės išlikti energingiems šaltais orais.