fbpx
Penktadienis, 22 gegužės 2020 09:17

Ką modeliai veikė karantino metu?

COVID – 19 pandemija pareikalavo nemažai gyvybių, sutriuškino ekonomiką ir stipriai pakeitė mūsų kasdienį gyvenimą. Tačiau tai taip pat parodė mums – kokie stiprūs mes galime būti. Pandemijos dėka – mes taip pat supratome, kad galime būti be galo kūrybingi, kai tampame atsiskyrę. Kaip ir visiems kitiems, modeliams taip pat teko pasitelkti savo kūrybingumą, kad šį nelengvą visiems metą, paversti smagiu ir naudingu.

AnnaEwers
Modelis Anna Ewers karantino laikotarpį praleido pietvakarių Vokietijoje – Badene – Viurtemberge. „Aš laiką leidau Vokietijos „Juodojoje girioje“. Leidausi į ilgus žygius, kurie man ir padėjo per daug negalvoti apie pandemiją. Buvimas gamtoje man visada padėjo atsipalaiduoti nurimti – tai mano meditacijos forma. Kartais mes pamirštame įvertinti paprasčiausius gyvenimo poreikius ir malonumus“, - dalinosi savo patirtimi modelis.

atsisiųsti
Modeliai Bella ir Gigi Hadid karantino metu laiką leido Pensilvanijoje. „Mes siunčiame meilę ir stiprybę visiems, ypatingai tiems, kurie šiuo sunkiu laikotarpiu turi dirbti mūsų labui – tai medikai, kiekvieną dieną rizikuojantys savo gyvybę, paramedikai, policininkai bei parduotuvėse dirbantys žmonės. Visa laimė, kad daugelis iš mūsų gali dirbti iš namų, tačiau, deja, yra daugybė žmonių, kurie iš namų dirbti negali“, - dalinosi savo mintimis Gigi.
Tuo tarpu modeliui Bellai šis išbandymas buvo itin sunkus. „Man nepatinka būti vienai, izoliuotai nuo pasaulio, nes esu tikra darboholikė, todėl šis periodas man be galo sunkus. Karantino metu – aš sąmoningai stengiausi atsikelti ankščiau ryte, kad padaryti savo jogos mantrą, kurios dėka aš atsiduriu šiek tiek laimingesnėje būsenoje“, - guodėsi modelis.

atsisiųsti 1
Modelis Joan Smalls karantino laiką leido kartu su savo tėvais Puerto Rike. „ Visą karantino laiką leidau kartu su savo tėvais kaime. Tėvai ir gimtinė yra tikroji mano širdis. Kad ir koks beprotiškas pasaulis bebūtų, namai mane visada ramina, juose jaučiuosi mylima ir saugi“, - pasakojo Joan.

Skambinti