MILANO MADOS SAVAITĖS STILINGIAUSIOS VIEŠNIOS

Milano mados savaitės metu akis traukia ne tik susirinkusios visų gerai žinomos pramogų pasaulio žvaigždės, garsiausi pasaulio modeliai, bet ir susirinkusios viešnios, dažnai pavadinamos gatvės stileivomis. Daugelio įvaizdžiai ryškiai atspindi naujausias mados tendencijas.

Pagrindiniai stilingiausieji įvaizdžiai pastebėti Milano mados savaitėje pateikiami ir šiame straipsnyje. Verta pasisemti idėjų savo stiliui paįvairinti.

Raudona spalva + odinės detalės.
Ten kur vyrauja raudona spalva, visada tinka ir odiniai intarpai, dekoras ar net priderinti odiniai drabužiai. Tikrai stilingai atrodysite pasirinkusi, pavyzdžiui, raodoną kombinezoną ir odinį lauotą lietpaltį.

Dirbtinis kailis.
Jis atrodo tikrai ne prasčiau nei natūralus ir gali būti išdirbtas dar geriau ir originaliau. Dirbtinis kailis gali būti nudažytas jūsų norimomis spalvomis, su įvairiomis faktūromis ir panašiai. Rinkitės kailinius ar kailio elementus savo aprangoje ir tikrai nepasigailėsite.

Neutralios spalvos.
Spalvos, kurios tinka visiems ir visada. Tai smėlio, kavos, šokolado ir panašūs atspalviai tiems, kurie pavargo nuo įvairiaspalvių drabužių. Pasirinkus tokių spalvų rūbus atrodysite stilingai, bet nebūsite pažiba, traukianti visų žvilgsnius.

Violetinė spalva ir jos atspalviai.
Pasaulyje pripažinta, kad šie metai – violetinės spalvos metai. Šią taisyklę puikiai žino ir miesto stileivos ir garsiausi stilistai. Tad nebijokite šia spalva puoštis ir jūs. Kuo daugiau violetinės – tuo stilingiau.

Languoti raštai ir audiniai.
Langeliai karaliauja visur. Jie gali būti visokiausių spalvų ir dydžių, svarbiausia – kuo daugiau. Languotai galite rengtis nuo galvos iki kojų, o jei nedrįstate, bent jau įterpkite kažką languoto į savo įvaizdį.

Juodos ir baltos duetas.
Spalvų derinys, kuris niekada neišeina iš mados, tai – klasika. Drąsiai rinkitės juodos ir baltos spalvų drabužius ir derinkite juos tarpusavyje. Šis pasirinkimas tinka bet kokioms progoms.

Rožinė spalva.
Nors violetinė šiemet nugalėjo rožinę, bet panašu, pastaroji taip lengvai nepasitrauks iš stilingiausiųjų gretų. Rausva spalva vis dar madingiausiųjų tarpe, todėl pasirinkę būtent ją tikrai neprašausite pro šalį.