Jeigu tavo draugai modeliai

Galbūt iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad turėti modelius draugus yra rizikinga, nes prasideda konkurencija, pavydas, tačiau tiesa yra visai kitokia. Štai keletas faktų, kurie parodo, kad turėti draugus modelius yra ne tik įdomu, bet ir naudinga.
Didesnis pasitikėjimas savimi. Kada tavo draugai yra modeliai – gauni daug kasdienės naudos, būdamas dažnai kitų modelių apsuptyje. Tu išmoksti labiau save mylėti ir jaustis patogiai su tuo – ką veikia gyvenime ir koks esi kaip asmenybė. Būnant šalia modelių, galima pasimokyti stiprybės ir ištvermės, nes matai kaip jie atlaiko jiems skirtą kritiką fotosesijoje arba atmetimą atrankose. Ir net po viso šito – jie sugeba šypsotis, susitelkti ties tikslu ir jo siekti. Visa tai įkvepia ir jų aplinkos žmones pasitikėti savimi, būti tvirtais ir užsiauginti „storą odą“.
Įspūdingos nuotraukos. Ar parke važinėjantis dviračiais, ar kavinėje geriant kavą ar tiesiog namuose valgant picą – tavo ir tavo modelių draugų nuotraukos visada bus nepriekaištingos ir sulauks daugybės socialinių tinklų gerbėjų reakcijų. Tikriausiai net nereikia aiškinti dėl ko..
Patobulinta drabužių spinta. Jeigu Jūsų draugai yra modeliai – jų spinta tampa tavo spinta, todėl, jeigu tavo spintoje dar nebuvo dizainerių sukurtų rūbų, rankinių ar batų, tuomet ji kardinaliai pasikeis į gerąją pusę.
Įdomesnis socialinis gyvenimas. Kuomet draugai yra modeliai – sėdėti vienai namie su chalatu ir žiūrėti romantinį filmą tikrai nėra kada. Nors modeliai ir nelaksto po vakarėlius kaip išprotėję, nes jie turi būti atsakingais ir neleisti, kad kas nors sugadintų jų gerą reputaciją, tačiau jie tikrai mėgsta vipinius vakarėlius, į kuriuos yra kviečiamas tik mados elitas. Tai reiškia, kad, jeigu esi modelių draugas – į vipinius vakarėlius visada turėsi pakvietimą.