Įpročiai, kuriuos turi moterys su nepriekaištinga oda

• Jos visuomet gerai nusivalo makiažą. Kai makiažą ant veido paliekate per naktį, yra neišvengiama, jog Jūsų poros užsikimš. Tai ypač aktualu, jei naudojate stipraus maskavimo pudras, maskuoklius ar pigesnius makiažo produktus. Raskite sau tinkamą makiažo valiklį ir įsitikinkite, jog pilnai nuvalote makiažą.
• Jos kreipia dėmesį į kosmetikos kokybę. Moterys, turinčios švarią odą, naudoja tik aukštos kokybės, porų nekemšančius kosmetikos produktus. Rinkitės makiažo pagrindą, kuris leidžia odai kvėpuoti ir turi odą puoselėjančių ingredientų, kaip vitaminas C, hialurono rūgštis ar antioksidantai.
• Švarios odos savininkės keičia savo kosmetikos produktus. Oda pripranta prie produkto ir jis nebeatlieka savo funkcijos taip gerai kaip anksčiau, todėl būtų geriausia pakeisti produktus maždaug kas du mėnesius. Žinoma, vėliau galite vėl grįžti prie senųjų. Tokiu būdu taip pat rasite, kas Jūsų odai tinka labiausiai.
• Jos turi savo pagrindinį prausiklį ir drėkinantį kremą. Kaip aukščiau minėjome, jos vis bando naujus produktus, tačiau jos taip pat žino, kas jų odą veikia geriausiai ir visada grįžta prie tų produktų, kai atsiranda spuogelių.
• Moterys, kurios turi gražią odą, lankosi pas kosmetologą. Ne visada išeina pas jį lankytis reguliariai, tačiau kosmetologo procedūra tikrai pagerina odos būklę, kadangi ją atlieka savo darbą išmanantis profesionalas ir naudoja aukštos kokybės produktus. Tokio rezultato tikrai negalite pasiekti namuose. Rekomenduojama tokias procedūras atlikti kas mėnesį arba taip, kaip leidžia piniginė.
• Jos naudoja produktus, kuriuos turi namuose. Moterys, kurios atkakliai prižiūri savo odą, naudoja tai, ką turi. Jei negalite kiekvieną mėnesį sau leisti kosmetologo procedūrų, išbandykite priemones namuose. Išbandykite veido masažuoklį. Jis akivaizdžiai sumažins veido paburkimą ir taip pat atpalaiduos. Reikia prisiminti, kad jį naudodami turite judėti nuo vidurio į šoną (nuo nosies link ausies). Nepamirškite pamasažuoti ir kaklo.
• Moterys, turinčios švarią oda, geria daug vandens. Šį patarimą girdite turbūt ne pirmą kartą, bet jis dažnai kartojamas, nes kažkodėl žmonės dažnai tai apleidžia. Ypač jei geriate kavą ar alkoholį, svarbu gerti dar daugiau vandens nei įprastai.
• Jos sveikai maitinasi. Jūsų dieta daro įtaką Jūsų odai. Žinoma, tai skiriasi kiekvienam žmogui, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, nuo kokių produktų Jūsų odą išberia. Dažnos priežastys yra pieno produktai ir riebus maistas. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį rašant dienoraštį arba galite pasidaryti maisto toleravimo testą, tačiau jis kainuoja.
• Lygios odos savininkės investuoja į serumus. Jie nėra pats pigiausias kosmetikos produktas, tačiau jis puikiai rūpinasi Jūsų oda. Švytėjimo suteiks bet kas su vitamino C pagrindu. Reguliariai naudodami šį produktą, greitai pastebėsite skirtumą. Naudokite jį kartu su veido masažuokliu, jei norite dar greitesnio ir ryškesnio rezultato.
• Jos kartą į savaitę šveičia odą. Jei nešveičiate odos, Jūs leidžiate negyvai odai kauptis ant savo veido, kas skatina spuogelių atsiradimą. Jei norite lygios ir spindinčios odos, šveiskite ją kartą į savaitę, tik prisiminkite, jei turite jautrią ar į aknę linkusią odą – būkite švelnūs –nes grubiai šveisdami galite ją pažeisti.
• Moterys, turinčios nepriekaištingą odą, neliečia savo veido. Todėl laikykite rankas atokiau nuo savo veido ir nespaudinėkite spuogų. Leiskite spuogeliui išnykti pačiam arba tepkite jį tam skirtais produktais, tačiau jokiu būdu jo nespauskite! Taip pat nelieskite savo veido rankomis, nes jos nes jos nešvarios. Ilgainiui pamatysite, kad tai padeda odą išlaikyti švarią.
• Jos valo veidą dvejais etapais. Tai reiškia dviejų skirtingų valiklių naudojimą, valant makiažą. Pradėkite aliejiniu valikliu, kad nuvalytumėte riebalų ir makiažo likučius ir tada jį nuprauskite Jūsų odos tipui tinkamu prausikliu ar muilu. Tokiu prausimo būdu Jūs užtikrinate, kad Jūsų oda nakčiai lieka švari.