6 VISADA MADINGOS SUKNELĖS

Suknelė iš tiesų yra labai patogus ir daug laiko nereikalaujantis moters rūbas. Pasirinkikus suknelę, nereikia sukti galvos, kaip suderinti viršutinius ir apatinius rūbus, kaip būtų renkantis, pavyzdžiui, sijoną ir palaidinę. Taip pat, suknelė yra labai moteriškas ir tikriausiai žaviausias (tiek vyrų, tiek moterų nuomone) drabužis.

Kokią suknelę rinktis? Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų stiliaus ir norų, o šį kartą mes pateikiame kelis patarimus, kokios suknelės išlieka madingomis bėgant metams ir nesitraukia iš stilingųjų gretų. Į jas tikrai gali investuoti ir dėvėti ne po vieną kartą.

A raidės tipo suknelė. Tai suknelė, kurios viršutinė dalis priglusdusi, o apatinė plati ir plazdanti vėjyje. Lyg būtų prigludę marškinėliai ir paltus sijonas. Šio pasiuvimo suknelės tinka visoms figūroms.

Suknelė, kuri priekyje apsiveja aplink kaklą, o nugarą visiškai apnuogina. Idealus variantas vakariniam įvaizdžiui formuoti. Šios suknelės moterims iš karto prideda paslaptingumo, mistikos, sukuria vilioklės įvaizdį. Labaiusiai tinka vasarą.

Tiesaus kirpimo suknelė. Suknelė, kurioje nėra figūrą formuojančių įsiuvų. Ji tinka daugeliui figūros tipų ir visiems gyvenimo atvejams. Tinkami priderinus aksesuarus, tokios suknelės gali atrodyti ir seksualiai, ir elegantiškai, ir kasdieniškai…

Marškinių stiliaus suknelė. Itin patogi ir universali suknelė. Joje dera ir vyriškos ir moteriškos formos, šias sukneles labai pamėgusios skubančios moterys. Marškinių apykaklė, užsegimas, rankogaliai dera kartu su moterišku žavesiu. Suknelė tinkanti eiti į svarbius verslo pokalbius ir į šventinius vakarėlius.

Suknelė primenanti gražius šilkinius naktinius. Plona, atlasinė, kūnu slystanti suknelė su plonomis petnešėlėmis dažnai vadinama suknele – apatinuku. Ji patogi, elegantiška, tačiau ne tokia universali, labiau tinkanti vakarėliui, nei darbui. Jei norite nepalikti abejingų, rinkitės tokio tipo suknelę.

Ties liemeniu sujuosiamos suknelės. Jos taip pat labai universalios ir tinkamos daugeliui situacijų. Šių suknelių variacijos yra begalinės, nuo ilgų, trikotažinių iki trumpų, seksualių suknelių. Šios suknelės padeda sukurti tobulesnės figūros iliuziją.