Garsiausi Lietuvos modeliai, užkariavę visą pasaulį

Šį kartą aptarsime įžymiausias Lietuvos manekenes, kurios dirba su garsiausiais prekės ženklais visame pasaulyje.

EDITA VILKEVIČIŪTĖ
Ši moteris gali džiaugtis devyniolikta vieta seksualiausių pasaulio modelių rinkimuose bei dvidešimt pirmąja vieta profesionaliausių ir gražiausių pasaulio modelių reitinguose. Edita, būdama vos septyniolikos, jau dalyvavo Milano mados savaitėje. Sulaukus pilnametystės prasidėjo jos „aukso amžius“ – bendradarbiavimas su „Vogue“, „Elle“, „Versace“, „Chanel“ ir kitais puikiai mados pasaulyje žinomais vardais.

Edita

JULIJA STEPONAVIČIŪTĖ
Savo karjerą užsienyje modelis pradėjo vos sulaukusi šešiolikos. Jai teko garbė puošti „Vogue“, „Interview Magazine“, „W Magazine“ višelius. Julija gali pasigirti esanti tarp penkiasdešimties gražiausių pasaulio modelių. Modelis dirba su „Kenzo“, „Lanvin“, „Moschino“ ir kitais garsiais prekiniais ženklais.

Julija

GIEDRĖ DUKAUSKAITĖ
Ši gražuolė pirmąją sutartį savo karjeroje pasirašė su „New York Model Management“ vos sulaukusi pilnametystės. Giedrę galima pamatyti reklamuojant tokius ženklus kaip „i-D“, „D&G“, „Miu Miu“, „Vogue“ ir kitais.

Giedre

EGLĖ TVIRBUTAITĖ
Mergina dėl savo išvaizdos buvo pastebėta dar paauglystėje, bet tuomet į modelio darbą rimtai nežiūrėjo. Susidomėjimas vis augo, todėl pabaigusi mokyklą Eglė apsisprendė pabandyti modelio karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jai tai pavyko be didelio vargo, greitai pradėjo bendradarbiauti su „Benetton“, „Elle“, „Ferre“ ir kitais pasaulyje žinomų ženklų atstovais.

Egle

RASA ŽUKAUSKAITĖ
Modelio debiutas įvyko „Prada“ pavasario šou Milane, kai jai tebuvo devyniolika. Pirmoji sutartis su „Next Model Management“ buvo tik pati pradžia. Greitai mergina pradėjo bendradarbiauti su „Louis Vuitton“, „Gucci“, „Love Magazine“.

Rasa