Modelio išvaizdos pokyčiai

Net, jeigu modeliui atrodo, kad jo plaukų spalva ar plaukų stilius yra netinkamas modeliui arba antakiai yra nepakankamai suformuoti, jis vis tiek turi likti toks, kokį jį priėmė modelių agentūra, nes agentūra būtent tokį modelį priėmė ne be priežasties. Todėl nereikėtų keisti nei plaukų stiliaus, nei kažką koreguoti, kad atrodyti geriau modelių agentūrai, nes tai gali padaryti tik žalos modeliui.
Modelio išvaizdos pasikeitimas gali sumažinti šansą gauti užsakymų. Tiesiog modeliui reikia pasitikėti modelių agentūra, nes joje dirba šios srities profesionalai ir pasikliauti jų nuomone dėl išvaizdos.
Ką modeliai turi suprasti – tai, kad modelių agentūra samdo ne tik modelio išvaizdą, bet ir jo asmenybę, todėl agentūra nori matyti modelį, kuris savimi pasitiki ir rūpinasi savo išvaizda bei ją myli. Todėl, jeigu modelis keis savo išvaizdą, tai privers modelių agentūrą suabejoti ar modelis tikrai turi tuos asmenybės bruožus, kurie yra reikalingi modeliavimui. Modelių agentūra turi matyti, kad modelis jaučiasi patogiai su savo išvaizda ir dėl nieko nekompleksuoja. Modelio išvaizdos pokyčiai galimi tik tais atvejais, kada vyksta fotosesijos ir modelio išvaizda yra atitinkamai pagal fotosesijos temą – pakeičiama profesionalių makiažo ir plaukų meistrų arba pati modelių agentūra nusprendžia, kad modeliui reikia pokyčių. Pats modelis jokiu būdu negali spręsti šių dalykų.
Paprastai tariant – būkite savimi ir nebandykite savęs pakeisti vien dėl to, kad kažkam įtiktumėte. Leiskite modelių agentūrai nuspręsti – kas geriausia Jūsų išvaizdai ir kada reikalingi pokyčiai. Niekas kitas geriau už agentūra nežino kas yra geriausia modeliui, kuomet kalbama apie modelio karjerą.