Cheminis šveitimas namuose gali būti tinkamas, tačiau tik jei darote tai teisingai

Kodėl mes naudojame cheminius šveitiklius? Jie šveičia, atkemša poras, naikina aknę ir padeda jos išvengti. Jeigu procedūra atliekama pastoviai, ji stimuliuoja kolageno gamybą i gali padėti sumažinti raukšles. Naminės priemonės yra mažiau veiksmingos, todėl Jums reiks naudoti jas pakartotinai, kad matytumėte rezultatus. Žinoma, greičiausiai matysite teigiamus pokyčius jau po pirmos procedūros, todėl tai yra puikus sprendimas prieš svarbų renginį ar bet kokiu metu, kai Jūsų odai reikia pagalbos. Svarbu paminėti, kad cheminiai šveitikliai yra geras pasirinkimas ne tik Jūsų veidui, bet taip pat ir kaklui, krūtinei bei rankoms.
Koks skirtumas tarp naminių cheminio šveitimo priemonių ir profesionalių? Visi cheminiai šveitikliai yra rūgštiniai skysčiai, kurie šveičia odą. Jie padeda odai „numesti“ negyvas ląsteles ir atsigauti. Skirtumas tarp naminių ir profesionalių priemonių dažniausiai yra veiksmingumas. Profesionalios priemonės yra suskirstytos į tris grupes: paviršutiniškos, vidutinės ir gilios. Naminės alternatyvos priklauso pirmai kategorijai. Jų nauda gali būti ne tokia žymi, tačiau taip pat yra mažesni šansai patirti galimus neigiamus efektus. Taip pat jos kelia mažiau diskomforto yra, žinoma, yra lengviau prieinamos.
Kaip pasirinkti tinkamą? Namuose atliekamų procedūrų priemonėse naudojamos AHA ir BHA rūgštys. AHA rūgštys padės suvienodinti Jūsų odos atspalvį, o BHA įsiskverbia giliai į odą ir išdžiovina spuogelius bei atkemša poras, todėl yra puikus pasirinkimas aknės kamuojamai odai. Jautriai odai labiau tiks AHA rūgštys, nes jos yra švelnesnės ir taip pat drėkina odą. Paprastai tariant, AHA rūgštys padės suvienodinti odos atspalvį, o BHA – kovoja su odos trūkumais. Niekada patys nemaišykite šių dviejų rūgščių – yra tam atitinkami produktai, kuriuos galite rinktis be grėsmės sau pakenkti.
Naudojimas ir tolimesnė priežiūra: kai kurie produktai yra pritaikyti naudoti kasdien, o kai kurie yra kas savaitę naudojamos kaukės, kurias reikia neutralizuoti. Skaitykite informaciją ir ją sekite. Darykite būtent taip, kaip rašoma ir taip dažnai, kaip rašoma. Vienintelis kartas, kai galite nukrypti nuo instrukcijų, tai nebent naudoti produktą rečiau nei nurodyta. Svarbu įspėti, kad jei Jūsų oda nesilupa, tai nereiškia, kad produktas neveikia. Naminės priemonės yra žymiai silpnesnės nei profesionalios, todėl Jūs neturėtumėte patirti besilupančios odos. Šveitiklio veiksmingumas turėtų būti vertinamas galutiniu rezultatu, o ne tuo, ar Jūsų oda lupasi, ar ne.
Įsidėmėkite, kad nuo cheminių šveitiklių Jūsų oda taps jautri saulei, todėl būtinai naudokite labai stiprų SPF 24 – 72 valandas po procedūros. Taip pat venkite atlikti procedūrą tą pačią dieną, kai atliekate kitas veido procedūras, nes oda taip pat bus jautresnė ir kitoms medžiagoms.