8 patarimai kaip visada atrodyti stilingai

Susikurkite savo „kapsulės“ spintą. Įsitikinkite, kad turite ikonišką mažą juodą suknelę, idealiai tinkančius džinsus, klasikinį švarkelį, paprastus užsagstomus neutralių spalvų marškinėlius bei odinę striukę arba džinsinį švarką. Investavimas į „kapsulės“ spintos susikūrimą padės Jums visuomet atrodyti stilingai be vargo.

Įsitikinkite, kad Jūsų drabužiai Jums tinka tobulai. Tai galite padaryti pasisamdydami gerą siuvėją. Specialiai Jums pasiūti drabužiai ne tik puikiai atrodys, bet taip pat ir bus itin patogūs. Jeigu Jūsų „kapsulės“ spintos drabužiai Jums puikiai tinka, galite paeksperimentuoti su per mažų ir per didelių dydžių drabužiais, tačiau turėkite omeny, kad derinys turi atrodyti madingai, o ne apdribusiai.

Išmokite subalansuoti proporcijas. Šitaip sukursite visapusišką harmoniją ir Jūsų apranga visada atrodys estetiškai. Tai pasiekti galite apsivilkdami drabužius, kurie tinka Jūsų kūno tipui. Kai norite apsivilkti per didelį ar neįprastos formos drabužį, kitus palikite prigludusius. Pavyzdžiui, galite poruoti glaustus trumpus marškinėlius su plačiais džinsais arba plačių pečių palaidinukę su tiesiais džinsais.

Atraskite savo asmeninį stilių. Savo individualaus stiliaus susikūrimas gali užtrukti merų metus, tačiau galite pradėti susikurdami lentą su Jus įkvepiančiomis stiliaus nuotraukomis. Prisiminkite, kad Jūsų asmeninis stilius – tai eksperimentas: Jūs niekada nežinote, kas Jūsų laukia, kol pasiekiate persirengimo kambarį. Kategorijos „vyrams“ ir „moterims“ neturėtų Jūsų varžyti. Nebijokite žaisti spalvomis ir formomis.

Išmokite protingai apsipirkti. Pirkite tai, ko iš tiesų norite ir išvengsite prikrauti savo spintą drabužiais, kurių niekada nenešiosite. Kai Jūsų spintoje bus tik drabužiai, kurie Jums patinka, aprangos susikūrimas bus vieni juokai.

Apsijuoskite diržą. Tai lengviausias būdas pagerinti įvaizdį. Šiuo būdu taip pat galite suderinti net tokius drabužius, kurie, atrodytų, nedera – kaip ilgas megztinis ir vidutinio ilgio sijonas.

Žaiskite su spalvomis. Jeigu bijote pridėti spalvų į savo aprangą, pradėkite vienu spalvingu drabužiu, o kitus palikite neutralių spalvų. Kai jausitės patogiau, suprasite, kurios spalvų kombinacijos Jums tinka labiausiai.

Maišykite raštus ir medžiagas. Dienos, kai reikia derinti savo rankinę ir batus baigėsi. Medžiagų ir raštų maišymas yra drąsus mados žingsnis. Pradėkite neutraliais raštais kaip dryžiai ir neutraliomis medžiagomis kaip oda ir megzti drabužiai, pridedant nedidelį drabužį su blizgučiais ar pūkais (pavyzdžiui, šaliką ar kaklaraištį), kol atrasite, kas Jums tinka.