V.I.P – naujausias šunų brendas

Šunys daro daugybę smulkmenų, kurios žmonių veidus papuošia šypsenomis. Būtent todėl mes turėtume būti jiems dėkingi, rūpintis, juos gerbti ir mylėti. Kai kurie šeimininkai mėgsta savo augintinius palepinti ne tik gardžiu maistu, bet ir stilingais drabužiais. Tam yra sukurta ne viena speciali šunų aprangos parduotuvė. Viena jų nesenai buvo sukurta Amerikoje.
V.I.P (labai svarbūs šunys)“ yra naujausias šunų prekės ženklas Amerikoje ir šio brendo kolekcijos yra tokios elegantiškos, kad ir šunų šeimininkai gali užsimanyti kažko iš kolekcijos savo dydžio. „V.I.P“ kuria drabužius ir aksesuarus šunims, todėl šuo, kurio šeimininkas renkasi šį prekės ženklą savo augintiniui, bus tikrai išskirtinis.
„V.I.P“ kuria aukštos klasės drabužius ir aksesuarus šunims. Kurdami drabužius ir aksesuarus, mes atsižvelgiame į stilių, grožį ir svarbiausia – į patogumą judėti – juk tai gyvūnui yra svarbiausia – jaustis patogiai“, – pasakoja brendas.
Šį šunų brendą įkūrė seserų komanda – Sabrina Albarello ir Katerina Karelas. Abi seserys mados ir verslo pasaulyje yra ne naujokės, todėl suderinusios savo meilę šunims ir patirtį mados ir verslo pasaulyje, jos sukūrė šį brendą.
Ateityje, kuriant naujas kolekcijas, , „V.I.P“ žada bendradarbiauti su mados ir meno srities specialistais. Brendas reguliariai kuria naujas kolekcijas šunims, taip įnešdami vis naujų spalvų į šunų ir jų šeimininkų gyvenimą. Kiekviena kolekcija yra pagaminta Niujorke ir yra pagaminta iš patvarių ir labai patogių šunims audinių.