Modelis ir aktorė Cara Delevingne netikėtai pasirodė ant podiumo

Gražuolei demonstruojant naują „Balmain“ kolekciją, skambėjo Prince’s daina “When Doves Cry” . Cara buvo taip įsijautusi, kad eidama podiumu kartu dainavo ir šią dainą. Ji dėvėjo platų, baltą švarką su ilga ir tvirta pečių linija. Prie švarko buvo priderintos ilgu liemeniu kelnės bei futuristinė liemenėlė iš 1980-ųjų m. įkvėptos kolekcijos.
Antrajame savo pasirodyme, uždarant šou, modelis dėvėjo juodą ir baltą aprangą. Kai „Balmain“ modelių armija žengė savo paskutinius pasirodymo žingsnius podiumu, Cara ėjo kartu – šalia „Balmain“ dizainerio Olivier Rousteing.
Kai kuriems Caros pasirodymas ant podiumo buvo netikėtas, kadangi gražuolė buvo nusprendusi iškeisti modelio karjerą į aktorystę ir atsiduoti daugiau dvasinei gerovei. Ankščiau aktorė sirgo depresija, ji sako, kad modelio gyvenimas prie to stipriai prisidėjo, būtent todėl ji nusprendė jį palikti ir stiprinti save iš vidaus. „Aš troškau, kad mane visi pripažintų geriausia. Aš norėjau visų pripažinimo, dėmesio ir meilės. Bet tai jau buvo ligotas troškimas. Aš sunkiai išgyvendavau kiekvieną nusivylimą, kiekvieną, kad ir labai smulkią nesėkmę. Aš visiškai praradau laimės jausmą, praradau savąjį „aš“. Aš nebesupratau kas yra laimė, džiaugsmas ir sėkmė, man niekas nebekėlė pakilių emocijų. Tuomet supratau, kad sergu ir kažką savo gyvenime privalau keisti“, – pasakojo Cara. Išmėginusi aktorės duoną Cara nusprendė nusisukti nuo mados pasaulio ir rėžė: „Man nė velnio nerūpi, kaip aš atrodau“. Aktorystė yra tai, ką norėjau daryti visą gyvenimą. Vaidindama išmokstu daug apie save, apie gyvenimą ir tai mane daro labai laimingą“, – teigė tokiuose filmuose kaip „Savižudžių būrys“ ar „Popieriniai miestai“ jau pasirodžiusi Cara.
Šiais metais tai jau ne pirmas modelio sugrįžimas ant podiumo. Gražuolė dalyvavo ir dizainerio Christopher Bailey’s paskutiniame „Burberry“ mados pasirodyme, kuriame demonstravo spalvotą, vaivorykštės spalvų paltą.