Stilingos Helovino kostiumų idėjos

Karl Lagerfield ir Choupette. Kartu su savo antra puse ar geriausiu draugu tapkite prašmatniausiu mados duetu: Karlu Lagerfield ir jo mylima kate Choupette. Ką Jums reikės išsirtaukti iš savo spintos, tai baltą blizgantį paplūdimio apsiaustą arba įsigykite baltą blizgančią suknelę.
Moderni princesė. Hercogienė ji ar ne, mes esame apsėsti Meghan Markle ir abejojame, ar tai kada nors pasikeis. Griebkite savo prabangiausius drabužius ir tapkite princese šį Heloviną.
Cher ir Dionne iš „Clueless“. Madoje vis dar jaučiama nostalgija devyniasdešimtiesiems, o šį sezoną ypač populiarios mados iš šio serialo. Nesvarbu, ar Jūs norite būti Cher, ar Dionne, pasirinktas aprangos detales galėsite dėvėti visą rudenį.
Blair Waldorf iš „Gossip girl“. Pastovumo karalienė Blair visada išliks stiliaus įkvėpimo šaltiniu. Mes tiesiog negalime pabėgti nuo jos daromos įtakos. Per Heloviną Jums prireiks tik kerinčios violetinės suknelės ir visų jūsų mėgstamų firminių pirkinių krepšių.
Margot Tenenbaum iš „Tenenbaumų“. Yra begalė filmų veikėjų, kuriais būti galite rinktis, tačiau Gwyneth Paltrow vaidmuo Tenenbaumuose išlieka spalvingiausias iš visų. Dar geriau – tai yra priežastis nusipirkti naujus dirbtinio kailio kailinius šiam sezonui!
Chanel Oberlin iš „Siaubo karalienių“. Kaip ir „Gossip girl“, šis serialas yra dar vienas šou, kuriame galima rasti stiliaus įkvėpimo. Mūsų mėgstamiausia aktorė Emma Roberts, vaidinanti Chanel Oberlin, visada išsipuošusi burbulinės gumos rožine. Derinkite rauktą palaidinukę su mini sijonėliu ir rožiniu netikrais deimantais puošta plaukų juosta.
Septyniasdešimtųjų diva. Niekada neapsigausite įkvėpti dainininkės, aktorės ir prodiuserės Dianos Ross, kuri sukūrė aukštos klasės divos madą. Helovinui rinkitės ypatingai pūkuotą apsiaustą užsimesti ant pečių.
Olsen dvynės. Žinoma, reikės dviejų žmonių, jei norite tapti mėgstamiausiomis mados dvynėmis. Viskas, ko Jums reikės, tai per didelių drabužių (geriausia juodų), juodų akinių nuo saulės ir „Starbucks“ puodelių rankose.
Ryškiausia mados ikona. Būkite drąsūs arba grįžkite namo kaip vienas ryškiausių mados veidų. Viskas, ko Jums reikės, tai per didelių apvalių akinių ir didelio kiekio didelių, ryškių aksesuarų, kad priverstumėte Iris Apfel didžiuotis.
Vivian Ward iš „Graži moteris“. Ginčytinas, bet klasiškas filmas „Graži moteris“ amžinai bus vienas mūsų mėgstamiausių. Mūsų laimei, šiomis dienomis tikrai nėra sunku rasti tinkamų bodžių su iškarpomis, kurie bus tobuli apsirengti kaip Džulijos Roberts vaidmuo Vivian Ward.
Holly Golightly iš „Pusryčiai pas Tifanį“. Klasiškas ir nesudėtingas paskutinės minutės Helovino įvaizdis yra ikoniškas Audrey Hepburn vaidmuo. Jums tereikės mažos juodos suknelės ir perlų vėrinio bei aksesuarų su netikrais deimantais.
Vaidmenys iš „Naujokės“. Kaip ir Gretchen, mes vis dar stengiamės tapti patrauklūs ir tai galima pasiekti šį Heloviną. Nesvarbu, ar norite tapti Regina, Gretchen, ar Karen, Jums tikrai reikės klasikinio rožinio megztinio.
Barb Holland. Vargše Barb, Tu nusipelnei geriau ir mes ketiname Tave pagerbti šį Heloviną su puikiu kostiumu. „Keistų dalykų“ žvaigždei jos dideli akiniai patiko ne mažiau, nei jos raukti marškiniai.